İlgili Yazılar

2 Yorumlar

 1. 1

  Karabüklü

  Bunu haber diye burada yayınlayıpta , milletin aklını karıştırmaya çalışmayın.Yazıklar olsun, hangi akıl hangi mantık bunu kabul eder, dinimizin her kuralında bir mantık vardır.Delinin biri bir fikir atsın gelin burada haber diye yayınlayın, nerde kaldı gazeteciliğiniz.

  KARABÜK GÜNDEM YANIT ; m Söyleyici Gazeteciliğimizi sizin sorgulayabilmeniz daha çok okumalı, daha çok görmeli ve daha çok yaşamanız gerekir. Objektif ve reel değerler üzerinden yayın yapma kuralları dışında kamuyu ilgilendiren olayları tarafsız yansıtmak size göre olmayabilir. Aynı düşünmeyebiliriz. Ama bu size bu nasıl gazetecilik sorgusunu getirmez.

  Yanıt
 2. 2

  Hikmet D.

  M.Söyleyici adlı okur nesi var haberin kardeşim İmam Ayetullah Esedullah Beyat Zencani bir açıklama yapmış bu işe şaşıran KARABÜK GÜNDEM editörleride bunu haber yapmış. Sen şimdi İmamın söylediğini yorumlamıyorsunuz bugün hemen hemen tüm internet haberinde yer alan hatta günlük siyasi gazetelerde yer alan haber için bu nasıl iş diyorsun. İşte bu sizin gibi kafalar yüzünden bizim güzel dinimiz yozlaşıyor. herkes biliyor su içemnin oruç bozduğunu ama bunu bozmaz diye bir imam diyorsa bu haberdir kardeşim. M.Söylemez sen Allah bilir oruç tutup su içenlerdensin.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİR KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

MÜFETTİŞLERİ KAHVECİ İSTEMİŞ

Kapat