logo

Ak parti yeni İl Başkanını Buldu

 

 

 

 

AK Parti Karabük İl Başkanlığı için bugüne kadar 21 adayın ismi kamuoyuna deklare edilmiş son olarak  AK Parti Genel Merkezinde Teşkilat Başkanlığının yoğun çalışmaları sonucu Ak Parti Ge Genel Başkanı ve TC Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen 4 aday sonrası İl başkanlığına Av.İsmail Altınöz’ün getirileceği öğrenildi.. 

 

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bizzat görüştüğü 4 isim arasından Av. İsmail Altınöz’e karar vermesi ile önümüzdeki süreçte kendi yönetim listesini oluşturarak tek aday olarak kongreye gitmesi bekleniyor.

 

Ankara’ya yeni il başkanı İsmail Altınöz’ün yanı sıra Mustafa Çelenli, Ak Parti Karabük Gençlik Kolları İl Başkanı Hakan Eren ve Bülent Ersöz çağrılmıştı.

 

Konuyla ilişkili olarak Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal “Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleriyle AK Parti Karabük İl Başkanımız İsmail Altınöz oldu. Partimize, Karabük’ümüze hayırlı olsun. Genel Merkezimize çağrılan Başkan adaylarımız ile birlikteyiz. Halka hizmet Hakka hizmet için hep bir arada olacağız. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin.” dedi 

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ