İlgili Yazılar

14 Yorumlar

 1. 1

  işçi

  Hastanede asansörler çalışmıyor, lavolara girseniz sifonlar bozuk sular boşuna akıyor, her yer kırık dökük. Temizlik personelinden işe gelip gelmeyen belli değil.Lütfen tuvaletlere bir girilsin.

  Yanıt
 2. 2

  anne

  http://www.brtv.com.tr/taciz-olaylarina-dikkat/ bu haberden sonra tekrar hiçbir açıklama yapılmadı. Eğitim Araştırma Hastanesi yöneticileri böyle bir idda ile personeli nasıl kabul edebilirler.13-14 yaşındaki

  Yanıt
 3. 3

  hasta

  ne demek idare yoruldu. il sağlık müdürü yoruldu. Sonuçta o görevde niçin varlar. Müdür yardımcıları dışarı çıkarılmış. İdarenin kapısından içeri girmek mümkün değil. Müdür yardımcıları ise bizim yapabileceğimiz bir şey yok diyor.

  Yanıt
 4. 4

  İsmail taşar

  Hastanenin 2 nakil ambulansı 1ocak-13 Şubat arasında 780 hastayı evine ve ildışı diğer kuruma nakil yapmış. Haberiniz için reel rakamlara ulaşmak bu kadar kolayken tamamen söylentilere itibar etmek Karabük Gündeme yakışmadı.

  Yanıt
 5. 5

  saglik calisani

  kaynaginiz kim bilmiyorum ama 11 de yemege gidinde bakin neler oluyor hele ki 2 de doneceksin birde. sanirim cekemediklerini size çektirmis kaynaginiz. yazik. farazi yazilarla dedikodu otesine gidemeyen birileri dedi kaynakli gazetecilikle saglik personellerini hedef yapmaya calisiyorsunuz. sanirim saglik calisanlarinin darp edilip dayak yedigi yada olduruldugu haberleri sizi daha cik heyecanlandiriyor. biraz daha gayretle elde edebilirsiniz. devam.

  Yanıt
  1. 5.1

   admin

   sağlık çalışanı kardeşim sen KARABÜK GÜNDEMİ sanırım takip etmiyorsun Sağlık Çalışanlarının mağduriyetleri en çok haber yapan gazete ve haber sitesidir bu kurum. haberin doğruluğu konusunda VATANDAŞA bir sor bakalım neler diyor..Tabi bazı haybeye geçinenlerin damarına bastık ve basmaya devam edeceğiz siz izlemeye devam edin o hastanede bedavadan döner çekenlerin sonu geldi…Karabük boş değil..

   Yanıt
   1. 5.1.1

    saglik calisani

    aylik mesaimizin izerine saatlerce 24 saat nobet tutar ailemize bile hastalara ayirdigimiz kadar zaman ayirmazken genele yaydiginiz bu fisilti haberlerle tum saglik calisanlarini zan altinda birakmaniz nekadar dogrudur. temizlik calisaninin bile ise gelmemezlik yapani oldugunu sanmiyorum. kaldi ki gayet temiz bir hastanede hizmet almaktasiniz.

    Yanıt
    1. 5.1.1.1

     admin

     Sağlık çalışanı olarak isim vermekten korkan kardeş…sen Karabük Gündem sosyal medya hesaplarına ve resmi haber sitesine gelen yorumları oku bir ondan sonra FESAT kim otur aynaya bak..Karabük ne konuşuyor üç beş dönerci ne savunuyorsunuz ama haberler burada bitmedi bekleyin geliyor Vatandaşın sesi..

     Yanıt
 6. 6

  BAYRAM ALİ

  HAMDOLSUN ,DÜZELÜ BEEEE.

  Yanıt
 7. 7

  çalışan

  şimdi -3 depoda çalışanlara bakıp örnek alsınlar. Üst katlara bile çıkamıyorlar.

  Yanıt
 8. 8

  karabüklü

  şirinevler eğitim araştırma da hastane medikar da hastane.Bazen aynı doktorlar ikisinde de görev yapıyor. İki hastaneye de gidenler Karabük halkı.Fakat medikar a gidenler doktor yanına tek girerken, aynı karabük halkı eğitim araştırma da üçer beşer giriyor doktorun yanına.Buna ne döner sermaye peşindeki doktor bir şey diyor ne de hastane yönetimi.Yahu arkadaş doktor hasta arasında mahremiyet denen bir şey medikarda varda eğitim araştırma da niye yok.Sonra sabahtan muayene oluyorsun öğleden sonra kontrole gidiyorsun yine aynı.Doktor odası kahvehane gibi.Ayıptır beyler, ayıptır kendini yönetici sanan zevat ayıptır.Şu kadar insan muayene olmuş diyeceğinize , doktor odalarınızı düzenleyin, insan muayene olurken odada doktor,hasta ve hemşire olur.Boş yere konuşmayın. hastanenin tuvaletlerinin kilidi bile dışarıya doğru.Sayın admin gidip bir tuvaletlerin fotoğrafını çekip gazetenizde yayınlayın.Belki utanır hastane yöneticileri.

  Yanıt
 9. 9

  Emrah

  geçen ay içeride annem muayene olurken tak diye içeri girmesinler diye kapı önünde bekliyordum. ilerlerden bir güvenlik, gömlek göbek yüzünden çıkmış, kravatın bir ucu uzak doğuya bakıyor ve cüneyt arkın gibi girdi salona ve benim bulunduğum polikliniğin oraya doğru gelirken orada bekleyen başka bir hastayı görüp vay … teyze ne yapıyorsun, hayırdır? diyerek kadını arkasına aldığı gibi geldi bizim doktorun kapısına. hayırdır içeri mi gireceksin dediğimde yüzsüz yüzsüz evet diyecek kadar görgüsüz bunlar. bas git hemşerim içeride hasta var diyerek uzaklaştırdım ve arkasına bir iki hasta alarak başka doktorların kapısına doğru yöneldi. bunlar insanın miğdesini bulandıran şeyler. ancak ben ışık göremiyorum. sırtlarını devlete dayadıktan sonra çok bir şey beklememek lazım bunlardan. haberlerde de sağlık çalışanına şiddet diye geçiyor. lakin bunlar sağlık çalışanı değil. karşınızda ise muhatap bulamadığınız taktirde şiddet kapıları ardına kadar açılıyor.

  Yanıt
 10. 10

  Sss

  3 hastaneyi tek hastane yaparsan Karabük’ün en dar bölgesine birkaç gayri menkul değerini düşürmesin diye hastane sıkıştırırsan ili yönetenler sıra bekleyip aynı havayı teneffüs etmezse vatandaşın halinden anlamazsa hemşericilige yandaşlığı göz yumarsan böyle az bile en önemlisi yöneten yönettiği vatandaşı unutursa pardon seçimde hatırlarsa

  Yanıt
  1. 10.1

   Sss

   Devletimizin yetkileri araştırsın ambulansta çalışanlar niye hep ambulansta çünkü servis aracı olarak kullanıyorlar mı sünnet,hacamat gibi işleri yapmak İçin ek para kazanmak vergi kaydı olmadan başka şehirlerde bu işleri yapmak için ambulanslara görev çıkarıyorlar mı mesaide iken evlerine istirahata çekiliyorlar mı tabi bu haberler çıkınca bakıyoruz kendilerine çeki düzen verdiler mi günlük 1 000 1500 tl kazananların vergi kaydı var mı yoksa nerde maliye yetkileri yıllardır bu kayıtsızlık kazançlar ne olacak tesbit kolay telefon kayıtları geriye dönük

   Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akşener Yeni İl Binasını Açtı..

Atatürk Vatandır Sempozyumu Yapıldı

Kapat