İlgili Yazılar

3 Yorumlar

 1. 1

  karabüklü

  GEREK MEVCUT YÖNETİM GEREKSE BİR ÖNCEKİ YÖNETİM TOPA GİRMEYİP KULÜBÜN ANAHTARINI VALİYE TESLİM ETMELİYDİ . AÇIN BAKIN KULÜBÜN TÜZÜĞÜNE KARDEMİR A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANI KULÜBÜNDE DOĞAL BAŞKANI YAZIYOR.
  KULÜBÜN ANAHTARLARI VALİYE TESLİM EDİLSEYDİ VALİSİ, SİYASETÇİSİ MECBUREN KARDEMİR YÖNETİM KURULU BAŞKANI ETRAFINDA GÜÇLÜ BİR YÖNETİM İÇİN ÇALIŞMAK ZORUNDA KALACAKLARDI.MEVCUT YÖNETİM KARDEMİR A.Ş. DEN AYRILMAK GİBİ TARİHİ BİR HATAYA İMZA ATMAK ÜZERE KARABÜK Ü VE KARABÜKSPORU SEVENLER BU ÇILGINLIĞA ENGEL OLSUNLAR.SAYGILARIMLA….

  Yanıt
  1. 1.1

   çılgın tavşan

   sayın karabüklü, kulübün kayyuma gitmesinin ne demek olduğunu biliyor musunuz. yoruma bakarsak bilmediğiniz anlaşılıyor. kulübün kayyuma gitmesi demek, valinin atadığı 3 kişinin kulübü tasfiye ederek, tüm sportif faaliyetlerden çekilmesi demektir. başka bir deyişle kulübün tarihe karışması demektir. mevcut yönetim sıfır gelir ile çarkı döndürmeye çalışmaktadır. tüzükte kardemir aş yk başkanı kulüp başkanıdır yazmıyor, fahri başkanı ve yönetim kurulunun belirleyicisidir yazıyor. kardemirden ayrımak gibi bir durum söz konusu olamaz. kulübün bütün varlığı kardemir aş envanterine kayıtlı.
   bu zor günlerinde karabükspora sahip çıkan m.aytekin ve yönetimine destek olup, kulübe 5 kr maddi kaynak yaratmadan, protokol tribününde fb gollerine sevinenleri eleştirmeniz daha doğru olur.

   Yanıt
   1. 1.1.1

    karabüklü

    SAYIN ÇILGIN TAVŞAN BENİM YORUMUMDA KAYYUM KELİMESİ GEÇMİYOR. ANAHTARLAR VALİYE TESLİM EDİLİNCE VALİ VE SİYASETÇİLER TARAFINDAN HARİÇTEN GAZEL OKUYAN GÜLEÇ GİBİ AİLELER MECBUREN TAŞIN ALTINA ELİNİ SOKMAK ZORUNDA KALACAKLARDI DİYORUM.EVET HAKLISINIZ SAYIN BAŞKAN GÜCÜ YETTİĞİNCE ÇABALIYOR FAKAT GÜCÜ YETMEZ, YETTİRMEZLER , TÜRKİYE DE HİÇ KİMSE PARAYI BEN VEREYİM DÜDÜĞÜ SEN ÇAL MİSALİ KİMSEYE PARA VERMEZ . İNŞALLAH KARDEMİRDEN AYRILINMAZ DEMİŞSİNİZ FAKAT TÜZÜK TADİLATI YAPMAK KARDEMİRDEN AYRILMAYA İŞARETTİR İYİ ARAŞTIRIN.

    Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ramazan Çadırı Kent Meydanında Kuruldu

Davulcular Ramazan’a Hazır

Kapat