logo

KARDEMİR Bir Kez Daha Ödüllendi..

 

Kardemir, Uluslararası Kalite Zirvesinde “Küresel Kalite, Mükemmellik ve İdeal Performans Ödülü”ne Layık Görüldü

Kardemir, Fransa merkezli Otherways Management Association Club-Paris (OMAC) kuruluşu tarafından, Kalite ve Mükemmellik alanlarında “Küresel Kalite, Mükemmellik ve İdeal Performans Ödülü” nü aldı.

OMAC, ülkeler arasında yönetim ve iletişim konularında uluslararası düzeyde ilişkiler kurmayı ve pekiştirmeyi amaçlayan, ayrıca kalite yönetimi, liderlik, yenilikçilik, pazarlama yönetimi, teknoloji, insan kaynakları yönetimi gibi konularda da üyeleri arasında ilişkileri koordine etmeyi ve birbirleriyle etkileşimi sağlamayı amaç edinen bir kuruluştur.

Bugüne kadar her yıl değişik kategorilerde düzenlenen ve bu yıl 15.si düzenlenen, 33 ülkeden 40 farklı kuruluşun katıldığı ödül töreni, 24 Temmuz 2017 tarihinde İtalya’nın Roma kentinde gerçekleşti.

Ödül töreninde şirketimiz kısa tanıtım filminin izlenmesinin ardından, şirketimiz Yönetim Kurulu Üyesi Burak YOLBULAN tarafından, üretim kapasitesi, yatırımlarımız ve ürünlerimiz ile ilgili bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi.

Şirketimizin ideal performans, kalite ve mükemmeliyetçilik konularında sektörde gösterdiği başarısı ve özverisinin sonucu almaya hak kazandığı bu ödül, gerçekleştirilen ödül töreninde, şirketimizin Yönetim Kurulu Üyesi Burak YOLBULAN ve Kalite Metalurji ve Laboratuvarlar Müdürü Figen DİKİLİTAŞ’a takdim edildi.

Şirketimiz, gücüne güç katacak her türlü başarıyı, daima sürdürülebilir kılmaya çalışmaktadır. Bu başarıların tüm paydaşlarımıza hayırlı olmasını dileriz.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ