İlgili Yazılar

4 Yorumlar

 1. 1

  Adem Miral

  Gayet normal bir şey. Mevcut baştaki yönetim çalışan doktorların maaşları yüksek diye onlardan indirim isterse, normalde çalışması gereken personelden daha aziyla daha fazla hastaya hizmet verilmesi istenirse olacağı odur. Ne bekliyorduk ki.

  Yanıt
 2. 2

  Yilmaz Çelen

  Yilmaz Çelen Sağlık Bakanlığı, Medikar Hastanesini satın alarak ya da kiralayarak Karabük Devlet Hastanesi olarak Karabük halkının hizmetine sunmalı. Bilindiği gibi, Karabük Devlet Hastanesi ile doğum ve çocuk polikliniklerinin yanı sıra birçok branşta hizmet veren Beşbinevler Doğum ve Çocuk Hastanesi kapatılarak üç hastanenin yükü tek bir hastaneye KBÜ Şirinevler Eğitim ve Araştırma Hastanesine yüklenmişti. Şirinevler Hastanesi bu yükün altından kalkamıyor. Karabük’te mutlaka bir devlet hastanesine ihtiyaç var. Bu ihtiyacı karşılamak için Medikar Hastanesi Sağlık Bakanlığına devredilmeli.

  Yanıt
 3. 3

  Sebati

  Adem kar geri gelsin…isler duzelir .

  Yanıt
 4. 4

  Mehmet

  olay Adem beyin geri gelmesi değil insanların nasıl kıyıldığını,iftiralar atıldığını göstermekte birde haberiniz de eksik var o hastanede acilde kimlik alınıyor vatandaştan hatta bu kentin belediye başkan yrd.sından alındı ? hani aciller ücretsiz di sağlık müdürlüğü takip ediyor mu? merak ediyoruz

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altınöz ” Bu katliama Sessiz Kalmayacağız”

Uysal” Hayırlı Ramazanlar”

Kapat