logo

Motoru İle Kaza Yapan Genç Hayatını kaybetti

 

Motor kazası geçiren Karabük Üniversitesi öğrencisi hayatını kaybetti

Karabük Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisi İbrahim Genç motoruyla geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti.

Safranbolu’da motoruyla yaptığı kaza sırasında kaskını takmadığı belirlenen İbrahim Genç, kazanın ardından Karabük’te özel bir hastaneye kaldırıldı. Kazanın meydana geldiği gün Ankara’da bulunan ailesi hastaneye gelerek bir hafta boyunca oğulları İbrahim’den iyi haber bekledi. 7 gündür yoğun bakımda yaşam savaşı veren Karabük Üniversitesi öğrencisi dün gece yarısı hayatını kaybetti. Bu süre boyunca arkadaşları, hocaları ve Üniversite yönetimi aileyi yalnız bırakmadı.

İlk günden itibaren aile ile yakından ilgilenen ve öğrencimizin vefat haberini alır almaz hastaneye gelen Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat da acılı aileye baş sağlığı dileyerek üzüntülerini paylaştı.

Vefat eden öğrencimiz İbrahim Genç’in cenazesi bugün Ankara’da kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek. Cenazeye katılacaklar için Karabük Üniversitesi’nden 3 otobüs kaldırıldı.

 

 

Rektör Prof. Dr. Refik Polat’tan taziye mesajı

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat motor kazası sonucu vefat eden Karabük Üniversitesi öğrencisi İbrahim Genç için taziye mesajı yayımladı.

Rektör Prof. Dr. Refik Polat mesajında şu ifadelere yer verdi: “Üniversitemiz Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencisi İbrahim Genç’in vefat haberini üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Arkadaşları ve hocaları tarafından da çok sevilen değerli öğrencimiz İbrahim’e Allah’tan rahmet kederli ailesine, yakınlarına, hocalarına ve arkadaşlarına sabırlar diliyorum. Başımız sağ olsun.”

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ