Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Vergili Bayramlaşma Törenlerine Katılıyor

Başkan Vergili Kastamonulular Derneği

Başkan Vergili Kastamonulular Derneği Toplu Bayramlaşma Töreninden Sonra Partisinin Bayramlaşma Törenlerine Katıldı

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Kurban Bayramı ziyaretleri kapsamında Kastamonulular Derneğinin toplu bayramlaşma törenine katıldı. Dernek binasında gerçekleştirilen törene Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, Karabük Belediyesi Özel Kalem Müdürü İrfan Kartal ve vatandaşlar katıldı.

Daha sonra MHP İl başkanlığına geçen Vergili’yi burada partililer karşıladı

Milliyetçi Hareket Partisi Karabük İl Başkanlığı´nda ve Safranbolu İlçe teşkilatında Kurban Bayramı´nın üçüncü gününde bayramlaşma törenleri düzenlendi.

İlk olarak Milliyetçi Hareket Partisi Karabük İl Başkanlığı Parti binasında daha sonra da Safranbolu İlçe teşkilat binasında gerçekleştirilen törenlere Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, Karabük Belediyesi Özel Kalem Müdürü İrfan Kartal ve partililer katıldı.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ve Milliyetçi Hareket Partisi Safranbolu İlçe Başkanı Celal Tokatlı bayramlaşmaya katılan vatandaşların, partililerin ve tüm Türkiye’nin bayramını kutladılar.