Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

FABRİKALAR KURAN FABRİKA 41.BÖLÜM

HAZIRLAYAN MUSTAFA HATİNOĞLU

HAZIRLAYAN MUSTAFA HATİNOĞLU

SON SÖZ-ÖZGEÇMİŞİM-ÇALIŞTIĞIM PROJELER-GÖRDÜĞÜM ÜLKELER-KABUL ETMEDİĞİM ÜST DÜZEY GÖREVLER

Kitaplardan ve hocalarımızdan öğrendiklerimize (BİLGİ), kitap ve hocalarımızdan öğrenemeyip, bizzat burnumuzu sürtmek sureti ile öğrendiklerize (TECRÜBE) derler

İYİ Mühendis, problemlerini masaya getiren masada, çözendir.

Beton toprağın altında kalsa bile güzel olmalıdır.

İş kalitesinden fedakarlik etme.          (Şantiye Elkitabı – F. Akkaya)

 

YORUMLAR

5 adet yorum var

  1. Mustafa Bey bu da çok güzel bir yazı olmuş. Yine 50 yıllık kariyerinizden çok güzel kesitler sunmuşsunuz.

  2. Her bölümü büyük heyecen ve güzel duygularla okuduğum bu gerçek hayat hikâyesini; hayalende yer saha yapılan işleri bildiğim için adeta bir flim dizisi gibi izler oldum.
    Son bölümde başrol oyuncusunun verilen üst düzey görevlerinden birini kabul etmemesi içimi burktu ve üzüntüyle gözlerim buğulu salondan(yani sayfadan çıkıyorum)bu çok başarılı emeklerin sarf edildiği PENDİK TERSANESİNEDE bence çok yazık oldu.Siz kabul kabul etseydiniz the end böyle bitmezdi bitmemeliydi de../.

  3. Maalesef
    Bu ülke ma’küs talihini yenemedi .suç kimde bence medeni cesaretini etkili yerlerde yani sahada kullandıkları gibi yetkili yerlere taşıyamıyanlarda diyorum;ama yine onlarada haksızlık oluyor yine içim yanıyor çünkü onlarda iş disiplini iş ahlakı ve görgü kuralları çerçevesinde sadık kalıp bayrak direğini ayakta tutuyorlar.Eğer ülkemde bir eser bir başarı varsa O değerli insanların adını O eserin hikâyesinin tozlu sayfalarında bulursunuz diyor Sağlık ve selâmetle uğurluyorum

  4. Evet Mustafa Bey, Çanakkale Köprüsü Projesi her anlamda çok güzel şeyler kattı, sizlerle çalışmak da bizler için gurur oldu.

  5. Tevsiat Montaj Müdürlüğü TDÇİ içinde büyük bir kale ve İnsan yetiştirme okuluydu Bunun mimarları (Rahmetli) Oktar Yılmaz, Hikmet Karakaş, Cafer Çelikörs unutulmazlardandır. Hazırlayan Arkadaşımız Sn Hatinoğlu çok değerli bir teknik elemandır, sizlerin de emeği için kutlarım Karabük Gündem ve Sevgili Semih (senin yerin hep ayrı güler yüzlü insan)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KENDİLERİYLE TANIŞTIĞIM 5 KİŞİNİN YAŞAM
Sıradaki Haber FABRİKALAR KURAN FABRİKA 39. BÖLÜM-