Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KARABÜKLÜLER VAKFINDA YENİ YÖNETİM

  Karabüklüler Vakfında, Başkan

 

Karabüklüler Vakfında, Başkan Niyazı Güneş ve Başkan Vekili Cumhur ÜNAL’ın Milletvekili seçilmesi nedeni ile Olağanüstü Genel Kurul kararı alınmasının ardından yönetim kurulu Perşembe günü yapılan seçimle değişti.

Vakıf merkezinde Divan Başkalığını Eski Meclis Başkanı Mehmet Ali Şahin beyin yaptığı “Olağanüstü Genel Kurul” toplantısında
Vakıf Başkanlığına Nizamettin Yücel seçildi.

Yücel; “Burası Karabükümüzün En Önemli Sivil Toplum Örgütüdür”

Karabüklüler Vakfı Başkanı Nizamettin Yücel, yaptığı konuşmada geçmiş dönemde görev yapan yönetim kuruluna ve Başkanı Niyazi Güneş’e yaptıkları çalışmalardan ve hizmetlerden dolayı teşekkür ederek başladı,
Yücel; hemşerilerimizi bilgilendirmek isterim ki; Karabüklüler Vakfı, güçlü ve kucaklayıcı bir Vakıf olmuştur ve bunu artırarak yoluna devam edecektir.Bunu herkesin bilmesini isterim. Yönetim Kurulu’na baktığımız zaman çok deneyimli bir kuruldur. Vakfımız belli prensiplerle yürüyen, gayesi sadece vakfımız senedinde belirtilen amaçlar doğrultusunda hizmet olan, siyaset üstü bir vakıftır. O anlamda hiç kimsenin kuşkusu olmasın vakfımızın genel prensipleri doğrultusunda yönetim anlayışımızın olacağını hepinizin bilmesini isterim.”

 

“KARABÜKLÜLER VAKFI ÖNEMLİ PROJELER GERÇEKLEŞTİRECEKTİR”

“Dün olduğu gibi bugün de ekibimizle birlikte Vakfımızı daha ileriye taşımanın gayreti içerisinde olacağız. Tüm çalışma arkadaşlarıma bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum. İnanıyorum ki yönetimimizce önemli projeler hayata geçirilecektir, genel kurulumuzun memleketimize, hemşerilerimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.Mütevelli Heyetimize bizlere göstermiş oldukları güven ve destek için teşekkür ederim diyerek sözlerini tamamladı.

 

Yeni Yönetim ve Yetkili Kurullar oy birliği ile şu şekilde oluştu.

Mütevelli Heyet Yönetimi:
Mehmet Ali Şahin- Başkan
Niyazi Güneş – Başkan Yardımcısı
Mehmet Ceylan- Genel Sekreter

Yönetim Kurulu:
Nizamettin Yücel – Başkan
Cahit Korkmaz – Başkan Vekili
Cem Gündoğdu- Genel Sekreter
Gürkan Özcan-Mali Sekreter
Osman Kahveci
Hasan İpek
Özer Kontoğlu

Denetim Kurulu:
Muharrem Akkaya- Başkan
Osman Özer Özkan
İsmail Hakkı Demir