Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

‘Korona Bekir’ sosyal medyada olay oldu

KAZA SONRASI ZAVADAK DİYE

KAZA SONRASI ZAVADAK DİYE ÇIKIŞ YAPAN ANTALYALI BEKİR KORONA VİRÜSÜ YAKLAŞIMI İLE GÜNÜN KONUSU OLDU

“DERDİN NEYDİ, HAY DAYICIM BENİM, ZAVADAK ÇARPTIN”

220 promil alkolle trafik kazası geçiren Bekir isimli vatandaş sosyal medyada fenomen oldu. Kendisine çarpan araç sürücüsüne, “Korona virüsünden mi kaçıyorsun” diyen Bekir’in “Beni öldürmeye çalıştı, şimdi evde yatır olacaktım. Zavadak diye çarptı bana” sözleri sosyal medyada gülme krizi yaşattı.

BUGÜN MESAJI VERDİ

Diğer araç sürücüsüne “Koronadan mı kaçıyorsun. Niye kırmızı da geçtin. Benim hayatıma kastın mı var” şeklinde tepki gösteren Bekir V., kendisinin gariban olduğunu, trafik cezasını nasıl ödeyeceğini, aracını nasıl yaptıracağını bilmediğini söyledi. Alkollü olduğu için cezasına razı olduğunu belirten Bekir V., kırmızı ışıkta geçerek aracına çarpan diğer sürücünün en ağır şekilde cezalandırılmasını, kendi arabasını da yaptırmasını istedi.

Görüntüler binlerce retweet alıp, yüz binlerce kez izlendi.

“BENİM GİBİ GARİBANI ÖLDÜRMEYE ÇALIŞTI”

Diğer araç sürücüsüne “Derdin neydi be dayıcığım? Koronavirüsten mı kaçıyorsun? Niye kırmızıda geçtin? Benim hayatıma kastın mı var?” şeklinde tepki gösteren Bekir V., kendisinin gariban olduğunu, trafik cezasını nasıl ödeyeceğini, aracını nasıl yaptıracağını bilmediğini söyledi.

“ANA TEKER DE YOK!”

İşlemlerin ardından aracından kopan tekeri yol kenarında görüp şaşıran Bekir V., bu sefer kahkahalarla gülerek, “Ana teker! Ben bu tekerle o kadar yolu nasıl gitmişim” dedi.