Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Korumanın Başkentinde Bayram Coşkusu

Tarihi Hanları, Hamamları, Konakları

Tarihi Hanları, Hamamları, Konakları ve eşsiz doğası ile bir turizm cenneti olan Safranbolu bir Kurban bayramını da yoğun ama huzurlu bir şekilde geçirdi.

Bayramda da tüm birimleri ile 7/24 anlayışı ile görev başında olan Safranbolu Belediyesi, yurt içi ya da yurt dışından gelen misafirlerini buradan memnun ayrılmaları için en iyi şekilde ağırladı.

Hemen her fırsatta Safranbolu’ya ve Safranbolu halkına hizmet etmekten onur ve gurur duyduğunu ifade eden Belediye Başkanı Elif Köse, “ Bir bayramı daha sevgili vatandaşlarımla birlikte geçirmekten mutluluk duydum” dedi.

Tüm Birimler Görev Başında

Belediyenin Zabıta Müdürlüğünden Fen İşlerine, Park ve Bahçelerden Su ve Kanalizasyona, Temizlik İşleri Müdürlüğüne, İtfaiyeye kadar tüm birimleri ile bayramda görev başında olduklarını kaydeden Başkan Köse, “ Meydana gelebilecek her türlü olumsuzluğa karşı ekiplerimiz teyakkuzda idi. Ancak her zaman olduğu gibi Huzur Şehri Safranbolu’muzda bayram, bayram havasında tamamlandı. Bu vesile ile kentimizi tercih eden tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Başkan Köse, “Turizmin çok daha gelişmesi, çok daha kaliteli turisti Safranbolu’ya getirmek için var güçleri ile çalışmalara devam ettiklerini” söyledi.