Yine Kaza Haberi !!!

HABER MERKEZİ

Vergili”Üç yıl süren Milletvekilliği döneminde Karabük için, Allah için ne yaptın?”

“Tek bir iş yaptın ve stadyum kaydı. Tekrardan senin Milletvekilliğin döneminde şuan ki Rektör Bey o stadyumu kurtarmak için tam 20 trilyon lira para harcadı. Sen Allah’tan korkmadın mı?”

Son Güncelleme : 03 Mart 2019 - 2:03


Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili “
Temelden, kökten siyasete hazır olmayan bir adam kendini siyasete anca yapmış olduğu şovlar ile hazırlar.”

Başkan Vergili yapmış olduğu açıklamada, “Atanmış aday bir sürü olur olmaz sözler ile bizim yapmış olduğumuz icraatların hiç birisini görmemeye çalışıyor, yok sayıyor ve elinde şöyle bir levha ile geziyor.”Karabük Belediyesi’nin borcu şu kadardır” diye. Orada bu borcun 5 misli fazla para bile olsa burada bu borç gözükür. Asıl önemli “hadise ben onu yapacağım, ben bunu yapacağım” diyor. Şimdi sizin huzurlarınızda ve canlı yayında kendisine 2-3 tane soru yönelteceğim.

Kendisi Karabük’te 6 yıl başarılı bir Rektörlük yaptı. Ben bunu her zaman kabul ediyorum.

6 yıl sonra kendisini siyasete hazırladı. Temelden, kökten siyasete hazır olmayan bir adam kendini siyasete anca yapmış olduğu şovlar ile hazırlar.İyi hatırlayın, sürekli olarak “Türkiye’de ilk defa ay yıldızlı stadyum yaptık” diyordu. Üniversiteye stadyum yapmış, onun gibi levha ile gezmiyorum, atanmış adaya soruyorum. 20 trilyon liraya stadyum yaptın, çevre düzenlemesi ve ay yıldıza harcadığın para 9 trilyon. Toplam 29 trilyon lira para harcadığın stadyum kaydı. Tek bir iş yaptın ve stadyum kaydı. Tekrardan senin Milletvekilliğin döneminde şuan ki Rektör Bey o stadyumu kurtarmak için tam 20 trilyon lira para harcadı. Sen Allah’tan korkmadın mı?

Şov yapıyor, bu şovlar ile Milletvekili oldu.

Biz onu Karabük’e hizmet edecek sandık. Kız Mehteran Takımı kurdun “Türkiye’de ilk” diye şovlara başladın. Mehteran ilahi müziklerin en üst seviyesidir. Mehteran çalmaya başladığı zaman yüz binlerce asker şehit olmaya gider ve mehteran abdestsiz yere basmaz.

Arkasında 150 bin kişilik orduyu abdestsiz yere basmadan meydan savaşına kadar taşır.

Kız Mehteran Takımı kurup ilahi müziğin şarlatan bir şekilde reklamını yaparken hiç Allah’tan korkmadın mı?

Ben siyasetimde bir gün dahi yalan söylemedim, hiç birinizden bir oy alabilmek için yalan söylemedim,yapamayacağım hiçbir işi söylemedim.

Üçyıl süren Milletvekilliği döneminde Karabük için, Allah için ne yaptın?Karabük’ün hangi problemini çözdün? Şuradaki Doğum Hastanesinin yıkılmasını durduramaz mıydın? İhtisaslaşmış çok özel bir hastaneydi. Şuanda erken bir doğum olduğu zaman biz dostlarımıza Ankara’dan, Zonguldak’tan küvez arıyoruz. 3 yıllık Milletvekilliği döneminde elindeki böyle bir hastanenin yıkılmasını durdurmak için ne çaba sarf ettin?

Yalnız Milletvekilliği döneminde çift maaş almak için kanun tasarısını verdirip geçiren sen değil misin?

Şimdi hem Milletvekili maaşı alıyorsun hem de üniversiteden maaş alıyorsun.

Dostlarım size de şunu söyleyeceğim:” Cenab’ı Allah bana görevim bittiği gün belediyenin bir tane toplu iğnesini yakamda oradan almamı bana nasip etmesin”.Şimdi diyor ki yurt satmış, zarar etmiş. Ben vatandaş için her türlü zarara,her türlü kanunun önüne çıkmaya alnım açık bir şekilde hazırım.

Sizin haklarınız için onur duyarım, 20 sene de hapis yatarım. Eğer kanunsa her attığım asfaltın sizden parasını almam lazım, her döşediğim su borusunun parasını sizden almam lazım, yine her yaptığım kaldırımın parasını sizden almam lazım.Hiç kimsede Allah korkusu yok mu?

sizin cebinizde kaç kuruş varda ben bunların parasını sizden alacağım.

Yurt diyorsun. Devlet 100 liraya o çocuğu yatırıyor. 160 lirada burs veriyor. Ne kadar gariban çocuk varsa Kredi Yurtlar Kurumunda kalanlar onlardır. Zengin çocukları değil. Onların o yurtta kalabilmesi için ben o yurdu Kredi Yurtlar Kurumuna verdim, holdinglere peşkeş çekmedim” dedi. 

VERGİLİ  SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR 


Başkan Vergili Mahalle Toplantılarına Esentepe ve 5000 Evler Mahalleleri  İle Devam Etti

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, seçim çalışmaları kapsamında mahalle toplantılarına 5000 Evler Mahallesi ile devam etti.

5000 Evler Mahallesinde gerçekleştirilen mahalle toplantısında Başkan Vergili’ye Milliyetçi Hareket partisi Karabük İl Başkanı Dr. Adem Kar ve  parti üyeleri eşlik etti.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, seçim çalışmaları kapsamında ev toplantılarına Esentepe Mahallesi ile devam etti.

Esentepe Mahallesinde gerçekleştirilen ev toplantısında Başkan Vergili’ye parti üyeleri eşlik etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.