Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yalçın “Yarın için Bir Şey Diyemiyorum”

25. Dönem MHP Karabük

25. Dönem MHP Karabük Milletvekili Durmuş Yalçın’ın  İYİ Parti’den Belediye Başkan Adayı olsun isteniyor

İYİ Parti 31 Mart 2019 Tarihinde yapılacak olan yerel seçimler ile ilgili çalışmalarını merkez ve ilçelerde devam ettiriyor diyen İl Başkanı Mehmet Aksoy, ” Adaylarımızı Genel Merkez Onayı sonrası açıklayacağız” dedi.

Karabük merkez de daha önce  İYİ Parti Karabük Belediye Başkan adaylığı için  Sabri Hacısüleymanoğlu ve Dursun Altıparmak’ın aday adayı oldukları ifade edilirken kulislerde yerel bir gazete aldığı iddia edilen Durmuş Yalçın’ın ismi dolaşmaya başladı

Durmuş Yalçın’ın İYİ Parti’den Aday olması yönünde yoğun baskıların olduğu ifade edilirken  “Ben iyi bir ülkücüyüm” dediği ve “siyaset yapmak istemiyorum, siyaseti iyi bir adam satma sanatı gibi görüyorum” ifadeleri ile vurgu yapması dikkatleri çekti.

Yalçın’ın İYİ Parti Genel Başkanı  Meral Akşener  ve Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın ile birkaç görüşmeleri olduğuna dair iddialarında gündeme geldiği son günlerde, gazetecilere “Kesinlikle aday değilim demek de istemiyorum. Siyasette kesin konuşmamak lazım, şu an için adaylığımı düşünmüyorum fakat yarın için de bir şey diyemiyorum.” şeklinde açık kapı bıraktığı belirtiliyor.

.