Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

DSİ YOLU AÇTI ANCAK , “GÜVENLİK ÖNLEMİ YOK”

    KARABÜK  ÜNİVERSİTESİ

 

 

KARABÜK  ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA  HASTANESİ ÖNÜNDE DSİ TARAFINDAN YAPILAN DERE ISLAH ÇALIŞMALARI AĞIR AKSAK DEVAM EDERKEN YAKLAŞIK 40 GÜN SONRA AÇILAN YOL ÜZERİNDE HİÇ BİR GÜVENLİK ÖNLEMİ ALINMADIĞI GİBİ  BÖLÜNMÜŞ YOLUN ORTASINDA KOCAMAN BİR ÇUKUR TEHLİKE SAÇIYOR..

 

BİR YOL İLE BAŞ EDEMEDİLER 

 

cats

 

Karabük Şirinevler mahallesinde yapılmakta olan dev hastanenin açılması için geri sayım sürerken hemen yanı başında dere ıslah çalışmaları yapan DSİ bölge müdürlüğü yaklaşık 40 günlük çalışma sonrası bölünmüş yolun bir kısmını trafiğe açabildi.

Ancak trafiğe açılan yolda hiç bir güvenlik tedbiri alınmadığı görülürken toz içinde geçen araçlar toprak doldurulmuş alandan geçerken birde büyük bir tehlike ile karşı karşıyalar.

Özellikle gece görüşünün düştüğü zamanlarda tehlikeli olacağına işaret çeken uzmanlar “yol trafiğe açıldı hiç bir teknik emniyet kuralına uygun olmayan bir şekilde açıldı , üstelik hemen yanı başında büyük bir çukur her an kazaya neden olabilecek şekilde durmakta burada acilen bir emniyet şeridi çekilmezse kaza olabilir ve can kayıpları bile yaşanabilir ” dediler.

DSİ nin çalışmalarının da çok ağır devam ettiğine dikkat çeken aynı kaynaklar 40 gün de bölünmüş yolun bir tarafı geçildi şimdi diğer taraf daha riskli ve korkarız hastanenin açıldığı günlerde buralarda bu trafik keşmekeşi yaşanacak  korkusunu taşıdıklarını yenileyerek yetkililer neden buralarda zamanında incelemeler yapmıyorlar şeklinde eleştirilerini dile getirdiler.

 

 

 

 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO