Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

171.YIL KUTLANIYOR

Türk Polis Teşkilatı’nın 171.

KRB_5142

Türk Polis Teşkilatı’nın 171. Yılı Kutlanıyor

Polis teşkilatının kuruluşunun 171. yıl dönümü  kutlama programı,  Karabük İl  Emniyet Müdürlüğünün bugün saat 12.00 de Yenişehir DÇ camisinde Şehitler için okuttuğu Mevlid-i Şerif ardından saat 17-18 arası Nevzat Meydan 100.Yıl halı sahasında Emniyet-Basın mensuplarının dostluk maçı ile start almış olacak..

timthumbKarabük İl Emniyet Müdürü Dr Serhat Tezsever; Polis teşkilatının 10 Nisan 1845 tarihinde yayınlanan Polis Nizamnamesi ile kurulduğunu, Türk polisinin, toplumda huzur ve düzeni sağlama, vatandaşın can ve mal güvenliğini temel hak ve hürriyetini koruma, kanun hakimiyetini ve devlet otoritesini sağlama gibi çok önemli ve hayati görevleri olduğunu vurgulayarak, ” Huzur ve güven ortamını sizden aldığımız destekle sağladık, yine sizden aldığımız destekle huzur ortamı devam edecektir.Devletimiz dimdik ayaktadır ” dedi.

8 Nisan Cuma günü şehit aileleri ve huzur evi ziyaretleri ile devam edecek etkinlikler, 10 Nisan Pazar günü Atatürk anıtına Çelenk sunumu ile devam edecek. 

Polis haftası etkinlikleri ile birlikte Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Safranbolu Belediye Başkanı Dr Necdet Aksoy, KBÜ Rektörü Prof.Dr Refik Polat birer kutlama yazısı yayımladılar.

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO