Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

29 AYRI SUÇTAN SABIKA KAYDI OLAN ŞAHIS YAKALANINCA GAZETECİLERİ SUÇLADI (videolu)

Karabük’te son 10 günde

Karabük’te son 10 günde meydana gelen hırsızlık olaylarının faili olduğu tespit edilen ve hakkında 17 yıl hapis cezası nedeniyle aranması bulunan şahıs (M.K) adliyeye çıkartıldı. 29 ayrı suçtan sabıka kaydı olan şüpheli adliyeye getirildiğinde bir gazetecinin ‘Neden yaptın?’ sorusuna “İşiniz gücünüz iftira ve dolandırıcılık. Bir numaralı FETÖ’cüsün. Seni tanıyorum. Bana sen yaptırdın bunu” diye cevap vermesi pes dedirtti.

Karabük Valiliğinden yapılan açıklamada ” İlimizde son (10) gün içerisinde meydana gelen (6) ayrı İkametten Hırsızlık olayının aydınlatılması amacıyla görevlilerimizce titizlikle yürütülen inceleme ve araştırma faaliyetleri sonucu yapılan saha-alan çalışmaları neticesinde olayların net faili olarak tespit edilen, ayrıca Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama suçundan toplam (17) yıl kesinleşmiş hapis cezası ile (2) ayrı Hırsızlık suçundan ayrı ayrı aranması olan ve Hırsızlık suçlarından başta olmak üzere (29) ayrı suçtan sabıka kaydı olan M.K isimli şahıs Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği görevlilerince yakalanmıştır.

Şahsın üzerinde ve ikametinde yapılan arama neticesinde:

❖ (1) Adet Bıçak,

❖ (1) Adet Biber Gazı,

❖ (1) Adet koyu/mavi renkli sırt çantası,

❖ (1) Adet Levye,

❖ (1) Casper Marka Tablet,

❖ (2) Adet Samsung Marka Cep Telefonu,

❖ (2) Adet Kol Saati,

❖ (2) Adet Araç/Oto Yedek Anahtarı,

❖ (1) Çift Spor Ayakkabı,

❖ (1) Adet El Feneri,

❖ (1) Şişe Parfüm tespit edilerek el konulmak üzere muhafaza altına alınmıştır.  Şahıs Cumhuriyet Savcısından alınan talimat doğrultusunda GÖZALTINA alınarak işlemleri sonrasında MEVCUTLU olarak adli makamlara sevk edilmiştir.” dendi