“BÜYÜK TÜRK MİLLETİNİN BAŞI SAĞOLSUN”

Son Güncelleme : 07 Eylül 2015 - 16:16

10711142_10201811821496575_5951068022549737970_n

 

Kamu-Sen İl Temsilcisi Ahmet Turgut Kurtoğlu  son yaşanan terör olayları sonrası kınama mesajı yayımladı.

Kurtoğlu mesajında şöyle dedi;

 Büyük Türk Milletinin Başı Sağolsun…

Dağlıca’da kahpe pusularda Türk Milletini yok etmek için tezgahlanan sinsi oyunların figüranlarının iştihası uğruna kurban verdiğimiz evlatlarımız büyük milletimizin son şehitleri olsun.

         Yıllardır milletin malını; ileri demokrasi,din kardeşliği,analar ağlamasın teraneleri ile milleti uyutarak yağmalayan ve bütün bu yalanları fark ederek kendine gelmeye başlayan milletimizin demokratik kararını; kendisinden hesap sorulması vaktinin geldiği korkusuyla milletin evlatlarının canı ve kanı ile değiştirme oyununa girenlerin nesebini kurutsun yüce Allah.

 Yüce milletimize ve Karabüklü hemşehrilerimize sesleniyorum, Sn Başbakanın deyimiyle “Türkiye beka sorunu yaşamaktadır.”(var olma yok olma) Sn Cumhur Başkanının deyimi ile : “Tarihinin en kritik dönemini yaşamaktadır.” İçinde bulunduğumuz günler Türk varlığının yok edilmesi,türk vatanından türklerin sürgün edilmesi,türk kültürünün izlerinin silinmesi senaryosunun sahnelendiği günlerdir.Bu milletin haysiyetli ve şahsiyetli bireyleri oynanan oyunun mutlaka farkına varmalı önümüzdeki süreçte demokratik tavrını buna göre belirlemelidir. Gün şahsi menfaatler için kör taassub içinde siyasi taraftarlık günü değil var olma yok olma kavgasında ya istiklal ya ölüm kararının verileceği gündür.

Dağlıca’da patlatılan ve yüzlerce kg la ifade edilen bombalar, sayılarının yüzlerle ifade edilebileceği söylenen gencecik vatan evlatlarının canına kanına mal olmuştur.PKKnın uyuyan bombaları siyasi iktidarlar çözüm türküleri ile milleti uyuturken yerleştirilmedi mi? Resmi kaynaklarca açıklanan 63 ton bomba 80 bin silah devlet hazinesinden bol harcırah tahsis edilerek türkiye gezileri yaptırılan akil insanların! Psikolojik faaliyetleri esnasında ülkede konuşlandırılmadı mı?

         Şimdi soruyoruz “Çözüm sürecini hayvanlar bile anladı” diyen, menfaat esiri zavallıya: Evet bu süreci hayvanlar dahil vicdanı olan herkes anladı da sen anlamadın? Peki sen hangi türden bir yaratıksın?

         Yine soruyoruz ikbali için hiçbir kural, kaide tanımayan vicdan ve ahlaktan zerre nasiplenmeyen, varsa yoksa yumuşak bir koltuk, yağlı bir kemik yada üç beş kuruş devşirmek için her türlü zulmün ve zalimin karşısında kırk takla atan şahsiyetsizler vatan evlatlarının kanı, masum insanların feryadu figanı sizi hiç mi rahatsız etmiyor? Milletin kesesinden yiyip yuttuklarınızın gırtlağınıza düğümlenmeyeceğini, fitil fitil burnunuzdan gelmeyeceğini mi sanıyorsunuz?

         On binlerce insanımızın kanına giren bebek katiline övgüler düzen valilere soruyoruz: Bu övgüleriniz karşısında hangi makamları hedeflediniz? Övgüleriniz karşılığında millet vekili olmayı yada saraylarda nazırlık mı beklemektesiniz?

         Bu şartlar altında hala siyasi arenada ikbal peşinde koşan ve çözüm taraftarlığından medet uman siyasetçiler bu anlayışa yamanarak vekil aday adayı olanlar hala aynı kulvarda siyaset yapmaya devam mı edeceksiniz? Hala yeter artık! Demeyecek misiniz?

        Şu nu hiç kimse unutmasın vatan evlatlarının kanı milletin alın teri üzerinden geçinen her kim varsa sonu hüsran olacaktır. Tekrar milletimize baş sağlığı şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet dileriz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.