Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

SERİN’DE ADAY ADAYLIĞINDAN ÇEKİLDİ

  DAHA ÖNCE SAFRANBOLU

 

DAHA ÖNCE SAFRANBOLU ADAY ADAYI OLAN YUSUF ZİYA KARA  VE  MUSTAFA ÖZATA’NIN  ÇEKİLME KARARLARI ARDINDAN BU KEZ ESKİPAZAR MHP ADAY ADAYI OLAN EROL SERİN ‘DEN ÇEKİLME KARARI GELDİ.

 

 

SERİN’DE ADAY ADAYLIĞINDAN ÇEKİLDİ

 

Eskipazar’dan Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Aday Adayı olan Erol Serin’de Safranbolu’da yaşanan olaylara benzer nedenleri eş göstererek noter kanalı ile aday adaylığından çekildiğini açıladı.

erllsnrEskipazar MHP İlçe yönetimine karşı, İl Yönetiminin anti demokratik bir uygulama içinde olduğuna işaret çeken Serin MHP’deki aday adaylığı sürecinde kendisine destek veren herkese teşekkür ederek yaptığı açıklamada şöyle dedi; “MHP Eskipazar aday adaylığımdan çekilmiş bulunmaktayım. Parti içinde mücadele veren iki aday adayı varken, ısrarla dışarıdan bir aday arayışına girilmesini siyasette etik bir davranış olarak görmüyorum. Ayrıca MHP Eskipazar ilçe teşkilatının, il teşkilatı tarafından yok sayılmasını da hiç doğru bulmadım. Siyaset yapılacaksa etik çerçeveler içinde yapılmalı. ‘Biz ne dersek o olur’ zihniyeti kapanmasına rağmen hala burada var olması da ayrı bir düşündürücü konudur. Önümüzdeki günlerde arkadaşlarım ve ekibimle bir araya gelerek siyasette ki rotamızı çizeceğiz.”

Web Tasarım & SEO: Best4SEO