Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ACAR ; TOBB TURİZM KURULUNDA

    Karabük TSO

 

 

Karabük TSO Başkanı Sedat NAMAL ‘ın bir ilk olarak başlattığı TOBB kurullarında görev alma aşamasına bu kez Safranbolu TSO katıldı.

Sedat NAMAL’ın TOBB en üst kurulu olan Strateji geliştirme kurulu ve bazı TOBB şirketlerinde Yönetim Kurulu üyeliği sonrası şimdide Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar,  ;

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin 9 kişiden oluşan Turizm komisyonunda yer aldı.

 

 

 

SAFRANBOLU TSO BAŞKANI ACAR,

TOBB’UN TURİZM KURULUNA SEÇİLDİ

 

 

Ali Sami Acar, yaptığı açıklamada hedeflerinin turizme yön vermek olduğunu ve tüm yurdu kapsayacak turizm çalışmalarının ilke ve hedefleri arasında olacağına dikkat çekti. Kendisine verilen bu önemli sorumluluğun gerekliliklerini yerine getirmek için uğraş vereceğini ve Safranbolu’dan  kendisine ulaşan tüm talep ve görüşleri TOBB nezdinde takip edeceğini söyledi. Göreve seçilmiş olmasının Safranbolu Turizmine  katkıda bulunacağını söylerken, Safranbolu’daki turizmcilerin görüşlerine büyük önem verdiğini ve bunu çalışmalarına yansıtacağını söyledi.

Acar, Oda bünyesinde bulunan meslek komitesi çalışmalarını, Safranbolu’daki turizmden elde ettiği tecrübeleri hedefleri doğrultusunda kurula taşıyarak bu tecrübeleri pozitif bir şekilde ülkemize yansıtacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın dedi.

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası olarak  Ramazan ayı dolayısıyla 700 aileye  gıda yardımı yaptıklarını hatırlatan Ali Sami Acar; konuşmasının sonunda bir ailenin en çok ihtiyaç duyduğu maddelere yer verilen gıda yardım paketleri, Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyeleri vasıtasıyla ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı. Meclis üyesi arkadaşlarıma yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Odamız her zaman olduğu gibi sosyal sorumluluğunun bilincinde hareket etmeye devam edecektir dedi.

 

safranbolu karabük