Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK Parti Tanıtımını Yaptı..

AK Parti İl başkanlığı

AK Parti İl başkanlığı Merkez spor salonunda binleri aşan partililerin katıldığı toplantıda belediye başkan adaylarının tanıtımını yaparken mevcut ilçe  belediye başkanlarının da geçen 5 sene zarfından neler yaptıklarını ve yapacaklarını sine-vizyon gösterileri ile açıkladılar.

page

AK Parti Aday tanıtımında Karabük içinde Çılgın bir mega proje açıklandı.

AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Mehmet CEYLAN tarafından sinevizyon gösterisi ile açıklanan projede Karabük’ü ikiye bölen DDY kentin kenarından bir tünelle Melise köyü tarafına bağlanacak, bu arada mevcut bu alanlara oteller, meydan ve parklar ile yeşil alanlar yapılacak. Aynı proje kapsamında Kayabaşı köprüsü ile KBÜ arasında kanyon park projesi destek verecek kentin Araç deresinden yaraalanması sağlanacak.

AK Parti Genel Başkan yardımcısı M.Ali ŞAhin yanı sıra Karabük Milletvekilleri , yine 22.23.Dönem milletvekilleri, İl Başkanı, merkez ve ilçe başkanları yöneticileri ile tanıtımı yapılan Belediye Başkanlarının katılım yaptığı gecede sinevizyon gösterileri ile çoşturan müzükler dikkatleri çekti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, partisinin Karabük İl Başkanlığınca düzenlenen belediye başkan adayları tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, yerel seçimlerin, sadece belediye başkanlarının belirleneceği bir platform olmaktan fazla anlamlar içerdiğini anlatarak “Bunları Karabük lehine düşünülsün diyede ifade etmekteyiz bugün Sayın Mehmet Ceylan’ın yeni çılgın projesini gördük,izledik gerçekten bu şehri ikiye bölen DDY nı kKayabaşı altından bir tünelle Melise tarafına aktarmak, ve bu şehrin içinde kalan ambar binaları ile manevra alanlarını kente kazandırmak bunu da araç çayı kondol projesi ile bütünleştirmek güzel, harika, bunu yapabilir mi diye düşünyprdum ki Sayın Ceylan’ın DDY Genel Müdürlüğü, DSİ ve Karayolları Genel Müdürlüğü ile görüştüğünü projeleride ona göre yaptırdığını öğrendik, o zaman neden omasın 5 sene önce KBÜ için 30 bini aşkın ülkenin sayılı Üniversitelerinden biri olacak dendiğinde kaçımız inanıyorduk, ben projenin yapılacağına yürekten inanmakatyım ve Mehmet bey sizin arkanızdayım” dedi.

Geçen seçimlerde ortaya atılan yalanlar bitti yandı ,ama bakıyoruz bugünde buna benzer söylemlerle kafa karıştırılmak isteniyor diyerek merkezde ki (eski) Devlet hastanesinin yeni sağlık hizmet birimi olarak göreve devam edeceğini bu arada devasa bir hastanenin başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ında Şubat ayı sonu yada Mart ayı başında Karabük’e geldiğinde açmak istediklerini belirten Şahin ; ” Yerel seçimlerde çok iddialıyız oynanan bir çok oyun göreceksiniz bozulacak, hatta bozulmaya başladı AK Parti milletten aldığı gçle burada , Bizlerin Sayın Başbakanımızın AK partimizin Önüne çıkartılmak istenen engelleri geçmişte olduğu gibi bir bir atlayarak millete hizmet yolunda inançla yürüyen bir Başbakan ve Genel Başkan vardır, Başbakanımızın ‘Dünya beşten büyüktür’ şeklindeki sözünün, birtakım ülkelerde Sayın Başbakanımıza karşı bir tavır alınmasına yol açtığını düşünüyorum. Birleşmiş Milletler (BM) 196 üyeden oluşmakta ama orada beş üye var ki Güvenlik Konseyinin daimi üyesidir. 195 ülke bir şey söylese, biri ‘hayır’ dese o ‘hayır’ diyenin dediği oluyor. Bunlardan biri bir şeye karşı çıktığında herhangi bir adım atmak mümkün değil. Sayın Başbakanımız dedi ki, ‘Bu yapıyı değiştirmemiz lazım, dünya bu beşten daha büyük.’ Bir şey daha dedi; ‘BM’ye üye ülkelerin önemli bir bölümünün halkı Müslüman olan ülkeler. Neden bu beş ülke arasında bir Müslüman ülke temsilcisi yok?’ Bu zamana kadar bu konu hiç gündeme getirilmemişti.” şeklinde açıklamalarda bulundu..