Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK PARTİ İL BAŞKANI FERHAT SALT’TAN 1 MAYIS MESAJI

AK Parti Karabük İl

AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

 

AK Parti İl Başkanı Salt, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlayarak, bugünün birlik ve beraberliği pekiştirmesi dileğinde bulundu. Türkiye’nin büyümesinde ve kalkınmasında kritik bir rol üstlenen işçi ve emekçilerin, şartlarının iyileştirilmesi adına AK Parti olarak her zaman artan bir özveriyle çalıştıklarını vurgulayan Salt yayımladığı mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Emek ve alın teri kutsaldır. Bizim inancımızda ve kültürümüzde hakka, hukuka, bilhassa da emeğe çok büyük önem verilir. Çalışanın hakkını tam olarak verme konusunda ecdadımız gerçekten çok titiz davranmıştır. İş olmazsa işveren olmaz. İşçi olmazsa da iş olmaz. Bizim işçilerimiz vatanına, milletine, değerlerine saygılı, bu uğurda tıpkı 15 Temmuz gecesi olduğu gibi canını vermekten kaçınmayan insanlardır.

İşçilerimiz, emek ve alın teriyle ülkemizi geleceğe emin adımlarla taşıyor. Bugüne kadar tüm gücümüzle işçi kardeşlerimizin yanında olduk. AK Parti hükümeti olarak İşçilerin ve emekçilerin yaşam koşullarının iyileştirilmesi ve haklarının korunması için her türlü çabayı sarf etmeye devam edeceğiz. Emek ve alın teriyle büyüyen bir Türkiye için mücadelemiz kararlılıkla sürecek. İnşallah Türkiye Yüzyılı’nı da sizlerle beraber inşa edeceğiz.

Tüm işçi kardeşlerimin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü canı gönülden tebrik ediyorum.”

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO