Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK PARTİ İL BAŞKANI SALT ” SİYASİ NEZAKETİ BIRAKMADAN 1 NİSAN SABAHI HERKESİN BERABER YAŞAYACAĞI BİR KARABÜK OLDUĞUNU UNUTMAYALIM.”

“Ayrıştırmadan, ötekileştirmeden tek derdimizin demokratik haklar çerçevesinde Karabük olması gerekmektedir.”

"Ayrıştırmadan, ötekileştirmeden tek derdimizin

AK PARTİ Karabük İl Başkanı Ferhat Salt dün MHP İl Başkanı Cenk Gedikoğlu’nun açıklamaları sonrası yazılı bir basın açıklaması yaparak ” İttifak çatısı altında olan Milliyetçi Hareket Partisine mensup bir İl Başkanı ve Belediye Başkan Adayının yaptığı söylemler ulusal basında yer almış olup şehrimizin ismi ve marka değeri zarar görmüştür. Emeğin şehri Karabük’ümüzün, emekleriyle doğru bilgiye rehberlik ederek görevlerini fedakarca yapan basın mensuplarının ve basın kuruluşlarının siyasi gündem haline getirilerek “tehdit” kelimesi ile aynı cümle içerisinde yer alması bizim tarafımızdan asla kabul edilemez.” dedi

 

SALT ; ” Bir telefon görüşmesi sonrası yapılan haberin içeriğini ve neden kaldırıldığını teyit etmeden, bizi böyle bir üslup kullanmakla suçlamak ve daha da vahimi haber sitesini arayarak “tehdit etmek suçlaması” yöneltmek Türkmen Beyi’miz Devlet Bahçeli’nin Karabük’teki temsilcisi olan Cenk Bey’e yakışmamıştır.” ifadeleri ile yer alan açıklamada şöyle dedi;

 

“Sevgili hemşehrilerim, partimizin İl Belediye Başkan adayı belli olduğu andan itibaren fetöcülük, masonluk gibi insan haysiyetini ve onurunu kırıcı ithamlarda bulunularak adayımızın şahsiyeti hedef alınıp itibarsızlaştırılmaya çalışılmıştır.

İttifak çatısı altında olan Milliyetçi Hareket Partisine mensup bir İl Başkanı ve Belediye Başkan Adayının yaptığı söylemler ulusal basında yer almış olup şehrimizin ismi ve marka değeri zarar görmüştür.

Çok kıymetli hemşehrilerim;

Siyasi rekabet içerisinde Karabük’ün yararına olacak her türlü eleştiriyi yapalım. Halkımızın faydasına olacak gerçekleştirilmesi mümkün olan projeleri tartışalım. Yapılmayanları konuşalım. Bütün bunları yaparken siyasi nezaketi bırakmadan 1 Nisan sabahı herkesin beraber yaşayacağı bir Karabük olduğunu unutmayalım.

Emeğin şehri Karabük’ümüzün, emekleriyle doğru bilgiye rehberlik ederek görevlerini fedakarca yapan basın mensuplarının ve basın kuruluşlarının siyasi gündem haline getirilerek “tehdit” kelimesi ile aynı cümle içerisinde yer alması bizim tarafımızdan asla kabul edilemez.

Şehrimizin ne işçisinin ne memurunun ne müdürlerinin tehdit edildiğinin iddia edilmesi kesinlikle bizim siyasi anlayışımızla örtüşmemektedir.

Bu şehir STK’larıyla, siyasileriyle, müdürüyle, memuruyla, işçisiyle, esnafıyla, öğrencileriyle büyük bir mozaiğin güzel bir parçasıdır. Ayrıştırmadan, ötekileştirmeden tek derdimizin demokratik haklar çerçevesinde Karabük olması gerekmektedir.

Bir telefon görüşmesi sonrası yapılan haberin içeriğini ve neden kaldırıldığını teyit etmeden, bizi böyle bir üslup kullanmakla suçlamak ve daha da vahimi haber sitesini arayarak “tehdit etmek suçlaması” yöneltmek Türkmen Beyi’miz Devlet Bahçeli’nin Karabük’teki temsilcisi olan Cenk Bey’e yakışmamıştır.

Bu yapılan paylaşım ve açıklamayı seçim atmosferi heyecanına veriyor, ortak derdimizin doğduğumuz, büyüdüğümüz, yaşadığımız bu şehir olmasını temenni ediyorum.

İlgili basın kuruluşunun Cenk Bey’in yaptığı paylaşımı tekzip eden açıklaması, söylemlerimizin çarpıtılarak algı yönetimi oluşturulmaya çalışılmasının ispatıdır.

Her şeyin en iyisine ve güzeline layık olan Karabük halkını böyle kısır tartışmalarla meşgul ettiğimiz için özür diliyor, yaşanan tüm süreci kamuoyunun vicdanına bırakıyorum.”

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO