Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK PARTİ KARABÜK’TE HAREKETLENDİ

   İLK OLARAK ÖZGÜR

 

 İLK OLARAK ÖZGÜR ULUPINAR İLE START ALAN AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞI SÜRECİ UZUNCA SÜREDİR SESSİZ KALMASINA KARŞIN 1 KASIM İTİBARİ İLE ŞEKİL ALMAYA BAŞLIYOR.

 

ÖZGÜR ULUPINAR’IN ADAYLIK BAŞVURUSU SONRASI DİŞ HEKİMİ AHMET USTAOĞLU, MUZAFFER ATILGAN,HÜSEYİN ERER SERDAR AKÇA VE KBÜ SAĞLIK VE SPOR DAİRE BAŞKANI AYNI ZAMANDA KENT KONSEYİ BAŞKANI ÖZCAN BÜYÜKGENÇ  ADAYLIK BAŞVURULARI İÇİN ÖN HAZIRLIKLARINI YAPMAYA BAŞLADILAR.

BU ARADA SAFRANBOLU’DA BAHATTİN EROĞLU’DA ADAY ADAYI OLUYOR.

 

MANSETT

 

h eren

 

Karabük AK Parti belediye başkanlığı ayalıkları için uzun süredir alışık olunmadık bir şekilde sessiz bir bekleyiş hakimdi. Siyasi çevrelere göre mevcut Belediye başkanı Rafet VERGİLİ yapılan kamuoyu yoklamalarında %67 dolayında önde görünmesi ve tekrar seçilmeye yakın olması yüzünden AK Partisine aday adaylığı başvuruları olmuyor görüşü hakim kılınmaya çalışılsada diğer görüş içinde olanlar ise 1 kasım tarihi bekleniyordu.

1 Kasım tarihi yaklaştıkça da aday adaylarının isimleri netleşmeye başladı. 

KBÜ Rektörü yok ancak KBÜ’den Sağlık ve Spor Daire Başkanı ve aynı zamanda Kent Konseyi Başkanı Özcan BÜYÜKGENÇ’in adaylığını çevresinden gelen yoğun talepler sonrası açıklayacağı yine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan KURTULMUŞ’un danışmanı olan Serdar AKÇA’nın ve Ankara’da  İl Özel İdaresinde önemli bir mevkiide bulunan Muzaffer ATILGAN’ın adaylık başvurularını yapacakları kesinleşti.

Karabük merkezde eski belediye başkanı Hüseyin Erer ve merkez ilçe başkanı Kemal Karadeniz’inde bugün yarın aday adaylığının netleşeceği  bildirildi.

bahattin eroğluÖte yandan Ak parti Karabük merkezinde birden aday adaylıkları başvuruları çoğalırken Safranbolu da çok çetin adayların olması dikkatleri Safranbolu’ya çekiyor.  Safranbolu AK Parti Belediye başkanlığı için 4.aday adayı Bahattin EROĞLU olurken ,   Eroğlu’nun  Cuma günü saat 13.30 da aday adaylık başvurusu yapacağını bildirdi.