Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ak Parti Merkez İlçe İstifa Ettiriliyor

Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan

akp-mrkz-il-istifa

Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına Süleyman Soylu’nun  gelmesi sonrası  tüm ülkede  başlatılan operasyonların dalgası Karabük’e vurmuş İl Yönetimi topluca istifa etmişti.

İl Başkanı Ömer Ayar, İl  yönetimi ve Gençlik Kolları Başkanının, istifasının ardından gözler Merkez İlçe Başkanı Kemal Karadeniz ve Kadın Kolları Başkanı Ayfer Şahin’e çevrilmiş, Merkez ilçe de yaşanan 2.mağlubiyete rağmen Kemal Karadeniz’in neden istifa etmiyor sorgusu Karabük siyasi gündemine düştü.

30 Mart yerel seçimlerinde  Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye karşı  sürekli gündem oluşturmaya çalışan ancak her seferinde siyasi mağlubiyete uğrayan ve ardından suskun kalan ancak   adaylık aşamasında ” bende varım” diyerek reklam çıkışı yapan  AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kemal Karadeniz’in yönetimi ile birlikte istifa etmemesi üzerine Ak Parti içinde değişim rüzgarlarını estiren ve başkanlığını Süleyman Soylu’nun yaptığı komisyona ait  parti müfettişleri Karabük’e geldi.

AKParti içinde ki komisyonun İlçe Yönetiminden de istifasını isteyeceği belirtilirken Karadeniz’in Merkezde kaybedilen seçim olmasına karşın sessiz bir şekilde dayatmasına bir anlam verilmediğini belirten siyasi çevreler, Merkez ilçe yönetimi ile birlikte Ovacık İlçesi yönetimininde değişebileceğini belirtiyorlar. 

asahşinnBu arada Kadın kolları başkanı Ayfer ŞAHİN  ve ekibinin pazartesinden itibaren görev teslimi yapacağı ve yeni il-ilçe yönetimlerinin belirlenmesi ile birlikte görev alıp yada almayacağının belli olacağı belirtiliyor.

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO