Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK PARTİDE ALİ KAYA İSİMLERİ

2014 Mart Yerel Seçimlere

2014 Mart Yerel Seçimlere yaklaştığımız şu günlerde, AK Parti’nin adaylık başvurularını 21 Ekim’den, 1 Ekim’e çekmesiyle birlikte aday adayları da kendilerini göstermeye başladı.

 

 

AK PARTİ ADAY ADAYLARI KERVANINA YENİ BİR İSİM Mİ?

“ALİ KAYA “

 

Siyasi kulislerde AK Parti Safranbolu Belediye Başkan Aday Adaylığında genç bir isim telaffuz edilmeye başlandı. Safranbolu’da Mali Müşavirlik yapan Ali Kaya’nın AK Parti Safranbolu Belediye Başkan Aday Adaylığını ciddi anlamda düşündüğü aktarılırken,    Kaya’ya yakın isimler, kendisine bu konuda ciddi baskılar yapıldığını belirtiyorlar.

Siyasete 2002’de AK Parti Bursa Gençli Kollarından başlayan ve 1981 Karabük Doğumlu olan Ali Kaya’nın eşi de ayrıca Safranbolu’da Eczane işletmeciliği yapıyor.Görüşlerine başvurduğumuz Kaya, Karabük Net Haber’e “Siyaset, halka hizmet etme yolunda bulunmaktır. AK Parti’nin kurulduğu yıl olan 2002 senesinden bu yana çeşitli illerde ve çeşitli kademelerinde görev aldım. Yakın çevrem benim böyle bir göreve talip olmam için ciddi telkinlerde bulunuyor ve ben de düşünüyorum. Ama her şeyden öncesi bu konu bir nasip meselesidir. Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, biz gençlere verdiği önem, bizi fazlasıyla cesaretlendirmektedir.” Şeklinde bir açıklamada bulundu.

32 Yaşında genç bir isim olan Ali Kaya’nın Safranbolu’da ciddi bir heyecan oluştururken, önümüzdeki günlerde adaylık başvurusu yapması bekleniyor.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO