Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK PARTİDE İSİMLER BELLİ OLDU

Yüksek Seçim Kurulu tarafından

Yüksek Seçim Kurulu tarafından daha önceden açıklanan takvime göre 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Siyasi Partilerin belediye meclis üye adaylarına ilişkin listeler yarın mesai bitimine kadar il seçim kurullarına verilecek.


AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Karabük il genel ve belediye meclis üyelerini açıkladı.

Karabük İl Belediye Meclisi kontenjan üyeleri Muzaffet Atılkan, Muhammed Kaya, Cemal Aybakır olarak belirlenirken,

Asil üyeleri Sait Aygün, Osman Köşker, Ömer Sürmen, Saime Öksüzoğlu, Hüseyin Erik, Hülya Uğur, Samet Salt, Orhan Ünal, Mesut Alıcı, Kazım Çamlı, Özkan Çetinkaya, Koray Gümüş, Şemsettin Yakut, İbrahim Özkaynak, Ahmet Çınar, Yavuz Hüsam, Rümeysa Gök, Sümeyye Zişan İpek, Necati Ton, Muhittin Yılmaz, M.Ali Yağlı, Hakkı Esen, Ahmet Erkartal, Arif Esen, Rahmi Çankaya, Kamil Sever, Seray Aksoy Özdemir, Fikri Devret olarak belirlendi. 
İl Genel Meclisi üyeleri ise Hasan Yıldırım, Tevfik Ayvalık, Mehmet Çetin, Enver Kemik, Mehmet Türkiş’ten oluştu. 


Safranbolu ilçesinde Belediye Meclisi kontenjan üyeleri M.Osman İyigüngör, Sabahattin Uzun ve Zafer Çebi olarak belirlenirken, asil üyeleri Saim Tiryaki, Mehmet Adalar, Muharrem Tünay, Nazmiye Dursunlar, Birol Sarıvaz, Abdullah Ünal, Adem Karataş, Kadir Cefakar, Hasan Hüsnü Demir, Erol Özduran, Büşra Arlı, Erdoğan Karababa, Fatoş Aycan Acar, Şahin Sevimli, Özcan Doğangönül, Ali Özdemir, Recep Alper, Ali Yardibi, Sefer Çiller, Osman Usta, Mustafa Toranoğlu, Ali Çetin’den oluştu. 


Safranbolu İl Genel Meclisi üyeleri Ahmet Sözen, Mustafa Ünal, Zafer Özdemir ve Feride Demiralp olarak belirlendi. 

Yenice ilçesi Belediye Meclis Üyeliği aday listesi Neşe Mısırlı, Erdal Yirmibeş, Rıfat Koca, Veysel Karakaş, Abdullah Bakırcık, Hasan Cıbır, Rahime Elieyioğlu, Gülcan Tefenli’den oluşurken,İl Genel Meclisi üyeleri Recep Tetik ve Seyfettin Yılmaz olarak belirlendi. 


Karabük’e hizmet için hep birlikte çalışacaklarının altını çizen Altınöz, listelerin hem Karabük’e hem de memlekete hayırlı olması temennisinde bulundu. 

İL GENEL MECLİS ÜYELERİNİN İSİMLERİ

Ak Parti’nin il ve ilçelerdeki il genel meclis adaylıklarına çok sayıda müracaat olurken, dün genel merkez görevlendirmesi ile gelen Ak Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın nezaretinde il ve ilçelerdeki il genel meclis üyesi aday listeleri üzerinde son çalışmalar yapılarak netleştirildi.

Buna göre İl Genel Meclisinde Hasan Yıldırım, Tevfik Ayvalık
Mehmet Çetin isimleri netleşti