Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK Partide Listeler Belli Oldu İddiası

AK Parti Karabük Belediye

555555

AK Parti Karabük Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi Üye Adaylarının listeleri için isimler kamuoyunda deklare edilmeye başladı. Siyasi kulislerden sızan ve kesin olmayan bilgilere göre Karabük Merkez İl Genel Meclisi Üyeleri için AK Partis  Hasan Yıldırım, Seyfettin Dikmen, Hasan Adakan, Mehmet Coşkun ve Murat Misoğlu isimlerini gündeme aldı.

Karabük Net Haberin haberinde yer alan bilgilere göre ; Karabük Belediye Meclis Adayları ise şu isimlerden oluştu.

Adil Karadağ, İsmail Hakkı Demir, İzzet Çelik, Necmi Yıldırım, Metin Armutçu, Kenan Şentürk, Erdal Cinkavuk, Hakan Kafalı, Ayhan Çetinkaya, Sevilay Yeşiloğlu, Cafer Yıldız, Aydın Saray ve İsa Akgün.

Belediye Meclisinde sıralaması şu an net olarak bilinmeyen listede eski Belediye Meclis Üyelerinin hiç birinin isminin olmamasının yanı sıra, dışarda kalan bazı isimlerin ise tepkilere neden olabileceği iddia ediliyor.

HÜSNÜ ÖZCAN LİSTELERDE YOK İDDİASI 

Safranbolu İl Genel Meclis Üyeleri de belli olurken, Karabük’te birçok skandallarla adından çokça bahsettiren İl Genel Meclisi Başkanı Hüsnü Özcan, bu seçimlerde aday gösterilmedi. Safranbolu İl Genel Meclisi Adayları ise şu isimlerden oluştu; Ahmet Sözen, Ahmet Cengiz, Muharrem Tünay ve Ovacuma Eski Belediye Başkanı Recep Coşkun.

 

Kaynak Karabük Net Haber