Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AKŞENER DİSİPLİN KURULUNDA

    MHP GENEL

 mhp

 

MHP GENEL MERKEZİNDEN YAPILAN AÇIKLAMADA AKŞENER,  EREL,  SAĞIR,  BİLGİÇ ‘İN  PARTİ ÜYELİĞİNDEN ÇIKARTILMAK ÜZERE DİSİPLİN KURULUNA SEVK EDİLDİLER..

 

MHP, Meral Akşener dahil 4 parti üyesinin, kesin

ihraç talebiyle MHP disiplin kuruluna sevk

edildiğini açıkladı.

 

MHP tüzüğünün 11. maddesinin ihlali gerekçesiyle Meral Akşener, Ayhan Erel, Ali Sağır ve Mehmet Bilgiç’in, parti üyeliğinden kesin çıkarma cezasının uygulanması talebiyle tedbirli olarak Merkez Disiplin Kuruluna sevklerine karar verildi.

 

125048MHP Genel  merkezinin açıklaması şu şekilde oldu ;  “Parti üyelik görev ve sorumluluklarını gösteren Milliyetçi Hareket Partisi Tüzüğünün 11. Maddesinin ihlali sebebiyle, her biri için ayrı ayrı tatbik olunmak üzere aynı sevk maddeleri ile Meral Akşener, Ayhan Erel, Ali Sağır ve Mehmet Bilgiç hakkında Milliyetçi Hareket Partisi Tüzüğünün “Kesin Çıkarma Gerektiren Haller” başlıklı 78. Maddesinin 4. Fıkrasının c-e-g-h-i bendleri ve parti tüzüğünün 81. Maddesinin kapsamı ve gereğince kesin çıkarma cezasını gerektiren hallerin varlığı karşısında parti üyeliğinden kesin çıkarma cezasının uygulanması talebiyle Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Disiplin Kurulu’na tedbirli olarak sevklerine karar verilmiştir.”

 

anigif

Web Tasarım & SEO: Best4SEO