Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

SAFRANBOLU ASFALTLANIYOR

Safranbolu Belediyesi Asfalt Sezonunda

7878

Safranbolu Belediyesi Asfalt Sezonunda Sıcak Havaya Rağmen Durmak Bilmiyor.

 

70 bin ton asfalt hedefi ile 2013 yılı çalışmalarına ara vermeden devam eden Safranbolu Belediyesi mahalle aralarında ki çalışmalarına devam ederken Safranbolu’da yoğunluğun en çok yaşandığı Kıranköy bölgesinde de çalışmalarını vatandaşların zorluk yaşamamaları için gece yapıyor. İki akşamda Kıranköy’ün asfalt serimini gerçekleştiren belediye ekipleri vatandaşların gerek atılan asfalttan zarar görmemeleri gerekse yapılan çalışmalarda kendilerine yine vatandaşların destek olmalarından mutlu olduklarını ifade ettiler.

IMG_3007

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, “ gerek kullandığımız asfalt malzemesinin sağlığa zararlı olmaması, gerekse vatandaşın yapılan çalışmalardan rahatsız olmaması adına merkez konumunda olan Kıranköy’deki çalışmalarımızı geç saatlerde yaparak hep halkımızın gündüz mesaisinden çalmamış olduk hem de belediye olarak işimizi rahat bir şekilde tamamladık “ dedi.

 

Çalışmaların yalnızca asfalt ile sınırlı olmadığını dile getiren Başkan Aksoy, alt yapı çalışmalarının tamamlandığı mahalle ve caddelerimizde ayrıca kaldırım ve buna benzer çalışmalarında derhal başlatıldığını belirtti.