Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AKSOY’DAN SAFRANBOLU HALKINA TEŞEKKÜR

    Başkan Aksoy’dan

 

 

Başkan Aksoy’dan Safranbolu Halkına Teşekkür

 

Ramazan Ayı Süresince Devam Eden Mahalle İftarları Dolu Dolu Geçerken Katılımın Yoğun Olmasından Dolayı Duyduğu Mutluluğu Tüm Safranbolululara Teşekkür ederek Dile Getiren Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy “ Tüm hemşehrililerime tam bir aile havasında bizlerle oruçlarını açtıkları için teşekkür ediyorum “ dedi.

 

Safranbolu Belediyesi Mahalle İftarları dün akşamda Akçasu Mahallesinde idi. Mahalle Muhtarı Raşit Özdemir’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve bir hayırsever vatandaşımızın tertip ettiği iftar yemeğine katılım oldukça yoğundu.

 

Yemek sırasında geçen Başkan Aksoy, Ramazan Ayı Safranbolu’da bir başka güzel. Bizlerde gerek 30 gün boyunca gerçekleştirdiğimiz Ramazan Akşamları gerek iftar çadırımız gerekse mahallelerimizde gerçekleştirdiğimiz iftarlarımız-la bunu doyasıya yaşıyoruz. İftar öncesi dostlarımızla birlikte sıraya girmek, sonra ezanın okunmasını beklerken mahalle sakinleri ile sohbet etmek o kadar güzel o kadar keyif verici ki anlatamam. Burada da gördüğünüz gibi neredeyse tüm mahalle sakinlerinin katılımı ile yine bir iftar programı gerçekleştiriyoruz. Cenabı Hak İnşallah bu güzel ayda bizlerin oruçlarını ve dualarımızı kabul buyurur “ dedi.

 

Okunan ezanın ardından yapılan dualardan sonra mahalle sakinlerine katılımlarından ve gösterilen ilgiden dolayı teşekkür eden Başkan Aksoy, Akçasu Mahallesinden ayrılmadan önce vatandaşlarla bir süre daha sohbet etti.