Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ALTINÖZ VE SARI, KAZIM YILMAZ HAKKINDA SUÇ DUYURUNDA BULUNACAKLARINI AÇIKLADILAR

AK Parti bir önceki

AK Parti bir önceki dönem Karabük İl Başkanı olan Av. İsmail Altınöz ve yine bir önceki dönem Safranbolu ilçe başkanlığı görevinde bulunan  Av.Mehmet Sarı ,  Sosyal medya ağı üzerinden yayın yapan  Kazım Yılmaz’ın yapmış olduğu yayınlara ve canlı yayında yaptığı açıklamasına ilişkin bir basın açıklaması yayımladı.

Av. İsmail Altınöz ve Av. Mehmet Sarı, yapılan yazılı açıklamada ” şahsımızı hedef alan yayınları yapanlar ve yaptıranlar yargı önünde hesap verecektir.” dediler

Yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Sosyal medya ağı üzerinden yayın yapan ‘Yayıncı Kazım Yılmaz’ın’,  “ KARABÜK  MÜSİAD BAŞKANI ve SAFRANBOLU TSO MECLİS BAŞKANI CENGİZ ÜNAL ile  PARA  karşılığı anlaşarak Dönemin Ak Parti İl Başkanı İsmail Altınöz ve Dönemin Ak Parti Safranbolu İlçe Başkanı Mehmet Sarı’ya saldırdım, Onlara yönelik aldığım resim , mesaj vs, Şaibeli ne kadar  yaptığım haber varsa Cengiz Ünal’dan aldım” ifadelerini tüm Karabük kamuoyu ile birlikte öğrendik.

Karabük Doğru Haber portalı ve Kazım Yılmaz’ın şahsımızla ilgili yıllardır sistematik olarak süregelen iftira niteliğindeki karalama haberleri; Karabük’te bunlarla fikir birliği içinde olanlarca; gerek fake hesaplardan gerekse gerçek hesaplardan yayarak şahsımıza karşı siyasi bir kumpas ve oyun oynandığını gördük. Toplum mühendisliği yaparak şahsımıza ve partimize itibar suikastı düzenleyenlerin ve  bu kumpası yapanların tespiti ile gerekli cezayı almaları için bugün hem haberi yapanlar hem de yaptırdığı iddia edilenler  hakkında Karabük Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunuyoruz. Gerekli kovuşturma ve soruşturma sonucunda en doğru kararı yargının vereceğine olan inancımız tamdır.”