Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ANLAŞILAN KARABÜK’ÜN SAHİBİ YOK !!

 KARABUK  GUNDEM  HABER SİTEMİZ

 KARABUK  GUNDEM  HABER SİTEMİZ “KARABÜK’TE TRAFİK KEŞMEKEŞİ”  BAŞLIĞI ALTINDA HABER YAPARAK YETKİLERİ UYARMIŞ TRAFİK ÇIKMAZINA DİKKAT ÇEKMİŞTİ.

http://karabukgundem.com/trafik-kesmekesi-cozulemiyor.html  HABERİMİZLE  KARABÜK’TE ÖZELLİKLE 16,30 İLA 18.00 SAATLERİ ARASINDA SIKIŞAN TRAFİK  ESKİ ADIYLA ATATÜRK ANIT KAVŞAĞI OLAN , ANCAK ATATÜRK ANITININ KALDIRILMASI İLE “BOŞ KAVŞAK” OLARAK KALAN , KARABÜK GİRİŞİNDE Kİ  DÖNEL KAVŞAĞIN KİTLENDİĞİ VE SORUNLARIN YAŞANDIĞI BELİRTİLMİŞTİ.

 

ANLAŞILAN KARABÜK’ÜN SAHİBİ YOK !!

 

Karabük Gündem muhabirleri , bugün yaptığı çekimlerde yine önlemlerin alınmadığı, özellikle Kızılay binası önünde araçların  çift sıra park yaptığı ve çeşitli aksamalara neden olduğu çarşı merkezinden  ve Ankara caddesinden gelen araçların Kardemir önündeki kavşağa kadar yığılmalar yaptığı , ışıkların ise bu saatlerde ki düzensizlik sonrası trafikte yığılmaların yaşandığını tespit ettiler.

Ancak haberlerimize  rağmen  Karabük Trafik komisyonu yada Belediyenin bir önlem almadığı ve trafik keşmekeşinin her geçen gün daha çıkmaza girdiği gözlendi.

İŞTE 17.08.2013 DE YAPTIĞIMIZ HABER ; 

TRAFİK KEŞMEKEŞİ ÇÖZÜLEMİYOR

DSCF9089

Karabük’te  tescilli motorlu araçların  sayısının her geçen gün artmasına karşın yollar genişletilemiyor.

2012 ocak ayı TÜİK kayıtlarına göre 27252  motorlu vasıta sayımı yapılan Karabük’te ,  6 kişi başına bir araç düşmekte.

Mevcut yolların trafik ışıkları da zaman zaman trafik akış yönüne göre çalışmayınca Karabük’ün ana bulvarı olan  Kardemir kavşağı kilitleniyor.

Son günlerde yaşanan yoğunluk Karabük halkının,  trafik keşmekeşi her sene konuşulur yetkililer her seçimde çözüm bizde der, bürokratlar ödenek geliyor gelecek der trafik sorunları konuşulur ancak çözülmez şeklinde ki şikayetleri dikkat çekiyor.

 

İŞTE BUGÜN KARABÜK GÜNDEM

MUHABİRLERİNİN YAKALADIĞI GÖRÜNTÜLER 

 

TRAFİKKESMEKEŞİİİ KARABÜKGÜNDEM

 

Kentin ana bulvarlarının toplanma merkezi olan ve özellikle Karabük iliningiriş çıkış merkezi olan Kardemir önünde ki kavşak da yaşanan yoğunluk her geçen gün büyürken yetkililerin yol genişletme, trafik işaretlerinin kullanımında farklılıklar gibi seri önlemler almamaları da dikkatleri çekiyor.

 

Özellikle Battı Çıktının bu anlamda kentin trafiğine bir çare getirmediğini dile getiren vatandaşlar yoğunluk 16.00 ila 18.oo arası yaşanmakta ve mutlaka bir çözüm bulunmalı diyorlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO