Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

anlatamadık……!!!

  Dün bilgiden, ahlakından,

osg

 

Dün bilgiden, ahlakından, karakterden,  ahtı- vefadan,  bahsedenler bugün nereye gizlenecekler..!

İki haftadır KARABÜK GÜNDEM gazetemizde ve www.karabukgundem.com haber sitemizde yazıyor/yorumluyoruz….

“Düşüyoruz”  diye……

 “Karagümrük’ü yakarım gider paşa paşa yatarım” dercesine Karabük’ü yakıyorlar dedik…

Ceo,Manejer,hocalar, saltanatlar  boşa dedik..

Borçsuz kulübü BORCA soktular boğdular dedik…          

Yazdık…Yorumladık…Haykırdık…Yalvardık….Ne ala..!

Anlatamadık….

Futbolun basit kuralları var dedik…

Yol boyu gidip yolbulmayın, Dostunuz kalmak istiyoruz yüzünüze anlatıyoruz dedik…

Dün her fırsatta aradığınız,mailler ile dertleştiğiniz İnsanları, bir kalemde sildiniz..!!

Dudak büküp,  tepeden bakmayı yeğlediniz….

Karabüksporu, taraftarından koparttınız…

Bedava / gönülden ve yürekten sevdası ile çalışanlar yerine binler,primler verdiğiniz CEO lar kurtaracak mı şimdi tarihsel karalığınızı..!

Kimi evin hayırlı evladı katar yer , kimi satar yer derler…

Oysa her evin bir hikayesi vardır, her insanın bir romanı,her  yöneticinin  adam olanı, olmayanı,olduğu gibi…

Birde atasözü vardır…. “Böbürlenme Sultanım Senden Büyük ALLAH var…”

Ne demişler, Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste..(!)

Bugün sıra sizde yarın kim bilir hanginizde…

Asıl olan , Futbolcu almak değil, karakter almak önemliyken, karakterine göre futbolcu alanların sonu hüsran olur bilemediniz de..

Herkes kendinde olmayanı başkasında ararken, Sırf kendinizden diye birine arka çıkarsanız, bir gün ondan korunmanız gerektiğini öğrenirsiniz, desek ne yazar artık…

Tolunay temize çıktı düşen takımın yönetici ağırlığını size yıktı…

Şimdi ilk fırsatta Yılmaz Vural gider belki arada sizler…?

Bizim merak ettiğimiz, para için rakibini ekarte eden adamlar, yöneticilerin gözlerinde hangi aşkın temsilcisi oldular ..?

Omuzlarındaki meleklerini düşürdü insanlar. Elmaya giren kurt, elmayı çürütür.

Ayağı kırılan atların ölümü beklediği gibi düşmesi beklenen Karabüksporun yarınlarını karartılar..

Basit ve dürüst oynamadılar…

Orhun Anıtları “İktidara gelirken dostları ile gelenler iktidardayken düşmanları ile dost olmaya çalıştılar ama iktidardan düştüklerinde düşmanları ile dost olamadıkları gibi yanlarında dostları da kalmamıştı ”  der…

Bakın şimdi çevrenize nerede dost bildikleriniz…

NEREDE KARABÜKSPOR…

 

SON FIRSAT

 

YORUMLAR

6 adet yorum var

  1. üstad ne deseniz az bu nankörlere bunlar takımı düşürmek için program yapmışlar getirdikleri hoca bile biliyor sezon sonu gideceğini ailesini bile getirmiyor yolbulanlar klup başkasının olmasın bundan sonrada başkasına yar olmasın zaten yabancı ortaklarda karabükspora yardım etmemizi istemiyorlar takımıda düşürelim derdindeler.15 günden 15 güne seyirci gibi maçına geliyorlar spor kulübü uzaktan idare edilirmi?

  2. elinize yüreğinize sağlık.siz kral çıplak lütfen başlıklı bir yazı yazmıştınız sanki anladılar dedik bu başkan ve yardımcısısı murat’ın (zaten yönetim yok semih bey) ama anlamamışlar sizde çiviyi yerinde çakmışsınız Allah razı olsun hiç olmazsa sizin gibi kalemler var

  3. yönetimde bir tane bile futboldan anlayan adam olmazsa menejerlere dayalı takımlar kurulursa sonuç bu olur.20 senedir alt yapısından bir tane bile oyuncuyu A takımına çıkaramamış Karabük ruhu taşıyan bir futbolcusu dahi olmayan takım küme düşmeye mahkumdur.takımı karabükten ve Karabüklüden uzaklaştıranlara yazıklar olsun.yılmaz vural ne yapsın kulüp olarak ruhunu kaybetmiş bir ortamda morinho gelse ne yazar.bu yıl ve lig muhtemelen karabük için bitti.acilen genç doymamış futbolculardan bir ekip kurulmalı ve alt yapıyı canlandıracak 8-10 yıllık planlar yapacak yönetim ve yöneticiler gelmelidir.

  4. çok güzel bir yazı yazmışsınız siz bildiğimiz kadarı ile özellikle de şampiyonluk dönemlerinde yöneticilik yaptınız deneyimli siniz neden uzak duruyorsunuz sahiplenin işi çoluk çoluğa bırakmayın. birde sosyal medyada istifa etsin bu yönetim deniyor ya adamların istediği bu kaçmalarına müsaade etmeyin bırakın borçlarını temizlesinler.selamlar..

  5. karabükspor külübü en kötü sezonunu yaşarken ceo hakan ise en parlak dönemini yaşamıştır haftada 2gün gelip 8000 lira maaş yüzde yüz prim alan bir adam ihya olmuştur sadece primden 500.000 tl ye yakın parayı cebine indirirken buna ses çıkarmayan yönetici kadeşlerimize ne demeli külübün malı deniz değil 3 personel krallar gibi yaşarken emekçi arkadaşlarımız asgari ücretle sefilleri oynamışlardır külübün aracını özel işlerinde kullanan lari hiçmi vicdan azabı çekmiyecekler yazıklar olsun onlara sabah bir gün elbetde yargıda hesap verecekler külübün araçları babanızın malımı bu araçlara ne kadar yakıt alınmıştır elbetdeki yargı szilere hesap soracaktır. merak etmeyin bu karabükte bu konuyu yargıya taşıyacak karabükspor sevdalıları vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

"Tasarruf genelgesinin ilk kurbanı Karabük
Sıradaki Haber CHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ AKAY ” TASARRUFUN KURBANI YEREL BASIN OLDU”