Bir Gerçek Var..

HABER MERKEZİ

Yine İndirim Geldi

HABER MERKEZİ

ASGD Yeni Sayısı Ses Verdi

Son Güncelleme : 15 Şubat 2014 - 13:14

tasgd

Mesleki haber ve bilgilerin yanı sıra daha çok yerel yönetimlerin spor, kültür, sanat ve çevre faaliyetlerine yönelik özgün bir anlayışla yayınlanan ANADOLU GAZETESİ ŞUBAT-2014 sayısı içerik olarak yine kalitesi ve zengin içeriği ile dikkat çekti.

ASGD’nin istikrarlı bir yayını olarak ilgi gören ANADOLU GAZETESİ’nin, yaygın bir dağıtım alanı bulunduğunu belirten ASGD Genel Başkan İbrahim ERDOĞAN, “Ülke çapında örgütlü bir meslek kuruluşu olmamız nedeniyle, gazetemizi bakanlara, milletvekillerine, tüm valiliklere, belediye başkanlıklarına, gençlik ve spor il müdürlüklerine, üyelerimize, basın kuruluşlarımıza, meslektaşlarımıza ve teşkilatımızın bulunduğu 54 kentimize ulaştırıyoruz. ASGD-ANADOLU GAZETESİ bu yönüyle ülkemizin büyük bölümünde okunma şansı bulunan bir yayın organı konumunda. Gazetemizin gerek mesleğimizle ilgili gerekse yerel yönetimlerin spora olan yaklaşımları ile ilgili olarak çok önemli bir boşluğu doldurduğuna inanıyoruz. ŞUBAT -2014 sayımızı, yerel yönetimlerimizin etkinliklerinin yanı sıra, Anadolu’daki meslektaşlarımızı buluşturan, mesleğimizin sorunlarını da konuşup tartışabildiğimiz, toplantı ve organizasyonlarına ayırdık. Ne mutlu ki, ASGD-ANADOLU GAZETESİ her sayısında daha da zenginleşen içeriği ve kaliteli baskısıyla kendinden söz etmeyi sürdürmüş ve örnek gösterilen bir gazete olarak kamuoyunun zihninde yer ediyor. Katkı koyan tüm meslektaşlarımız ile maddi manevi destek veren tüm kurum ve kuruluşlara bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Layout 1

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.