Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Asırlık Çınarlar Unutulmadı

Cumhuriyetimizin 100. Yılında, Karabük’te

Cumhuriyetimizin 100. Yılında, Karabük’te Yaşayan Asırlık Çınarlar, Ziyaretçilerini Ağırladı. 1921 doğumlu olan Osman Karabacak, Cumhuriyet ile birlikte büyüdüklerini ve yaşadıkları değişimleri anlattı.

Kendilerini ikamet ettikleri evlerde ziyaret eden; Karabük İl Özel İdare Genel Sekreteri Şerafettin Kelleci, Genel Sekreter Yardımcısı İsmail Kökcü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü İsmail Aydın, İl Özel İdaresi’nde staj yapan Eylül Akbaş ile Karabük Merkez İlçe Nüfus Müdürü Mevlüt Koca, asırlık çınarların

tecrübelerinden faydalandıklarını ve kendilerine hayat dersleri verdiklerini ifade ettiler.

Asırlık çınarlar ise Cumhuriyet’in kendilerine sağladığı imkânlara teşekkür ederek, gençlere de Cumhuriyet’e sahip çıkmalarını tavsiye ettiler.

Ziyaret sonunda Karabük İl Özel İdare Genel Sekreteri Kelleci, Genel Sekreter Yardımcısı Kökcü ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Aydın; asırlık çınarları hediyelerle onurlandırdılar. Ziyaretçiler, asırlık çınarlara sağlıklı ve mutlu bir ömür dilediler.

Ayrıca Çanakkale’de kızının yanında yaşayan, 100 yaşın üzerinde olan Karabüklü Naciye Aydın teyzemize de hediyeleri kargo ile ulaştırıldığı belirtildi.