Astrolojinin Bakışı!

Son Güncelleme : 14 Nisan 2020 - 13:44
Avatar
Tayfun ÇETİN[email protected]
Siber Güvenlik Uzmanı | Öğretim Üyesi | Webmaster | Linux, Nginx, Php Expert

Corona Virüs için 14. Yüzyıllarda yaşanan Kara Veba ve  son 19.YY görünen AİDS  hastalıkları ile aynı astrolojik etki ile ortaya çıktığı iddia ediliyor.

Astroloji bilimi çok detay ve ilginç gelmiştir çoğumuza ve özellikle kimlerin daha çok virüslerden etkilendiğine dair bilgilerde bu bilim dalında var deniyor..

Çok ilginç bir iddiayı sizle paylaşmak istiyorum; “ Astroloji haritada kuzey ve güney düğümünü 18 ayda bir yer değiştirir ve oldukları yerde Ay ve Güneş tutulmaları o 18 ay boyunca olur” deniyor aynı iddia sahipleri bunu açarken, “ özellikle bazı yıldızlarda tutulma olunca hastalık, salgın, savaş, acı, yıkım v.s. gibi etkileri ortaya çıkartıyor.” diyorlar..

Aynı astroloji uzmanları “26 Aralık 2019 ve 10 Ocak 2020 tarihlerinde bu yıldızlarda tutulmaları oldu” diyor..

İlginç değil mi..

Konuyu araştırmak istedim

Arama motorlarında bunlarla ilgili yazıları indirdim.

Gerçekten ilginç, şaşırtıcı bulgular ile karşılaştım…

Satürn’de astroloji haritada hangi eve gelirse onunla ilgili sınavlar veriyormuş..

Astroloji haritada Satürn özellikle doğum haritasındaki Ay burcunun olduğu burca yani Ay’ın haritada olduğu eve gelince Sadesati denilen bir insanın, ülkenin, şirketin, ailenin veya doğum haritası olan herhangi biri her şeyin 30 yılda bir yaşadığı en zor süreci yaşadığını öğrendim

(NOT: Çok daha basit hali ile Sade Sati Hint Astrolojisinde Satürn gezegeninin yaptığı bir transitin ismidir.)

Yani şu dönemde Çin, Sadesati yaşıyor.

İşte astroloji bilgilere göre de 25 Ocak 2020 tarihinden hemen sonra bir sürü insan ve kuruluş çok zor korkunç şeyler yaşadı…

Hani bir çoğumuz der ya ‘Ne bu 2020 ya çabuk geç yada 2019 geri gelsin’ diye

Astroloji bilimi ile ilgili dostlarıma bu yazıyı gönderdim, iyi incelemişsin dediler paylaşmak istedim

Bana “2020 hafızalarımıza kazınacak. Tarih ve sosyoloji kitaplarında yerini alacak türden olaylar bekliyor dünyayı ve Türkiyeyi.

Eski tüm sistemlerin büyük kriz ve önemli olaylar ile bitip yeni bir düzene geçiş senesi olacak 2020. Kapitalist sistemin çöküp yerine insan temelli bir sisteme geçiş olacak” gibi yaklaşımlarda bile bulundular

Ha  birde yine Astroloji bilimi Nisan ayı için; “ Nisan ayında Uranüs, Türkiye haritasında Güneş’in tam karşısından geçecek, bu da hem parlamento ve bakanlıklarla ilgili ani ve skandal değişimlere işaret ettiği gibi bazı protestoları gündeme getirebilir. Provokasyona gelinmemesi gereken aylar bunlar. Eğitim ve sınav sisteminde değişiklikler olabilir.2020 Amerika’nın güç ve toprak kaybı yaşayacağı bir sene olarak tarihe geçebilir. Medeniyetin ve gücün batıdan doğuya kaymaya başlayacağı bir sene göreceğiz. Çin ve Rusya, Amerika’nın yerini alacak.” diyorlar….

Çok iddialı değil mi…

İddialı ama bu bilim, inceleniyor ve bu bilimle uğraşanlar analizlerini bir sentez sonucu ortaya koyuyorlar..

Bizlere ilginç gelebilir…

Ama biliyorum ve istiyorum ki bu zor günlerin sonunda Türk halkına hayırlar getirsin..

Sağlık, huzur getirsin…Ekonomi düzelsin ..

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.