Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ATAMIZI ANIYORUZ

 SAYGI-MİNNET-ÖZLEMLE ANIYORUZ.    

 SAYGI-MİNNET-ÖZLEMLE ANIYORUZ.

 

 

 

 

 

 

Kurtuluş Savaşımızın Başkomutanı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikalinin 75. yıl dönümü.Türk Milleti’ne, hak ettiği onuru geri almasında yol gösteren liderliği ve devlet adamlığı ile 20. yüzyıla damgasını vuran Yüce Atatürk, bugün de ileri görüşlülüğü ve söylevleriyle Türk Milleti’nin yolunu aydınlatmaya devam etmektedir.Cumhuriyetimizin kurucusu, yurdumuzun kurtarıcısı, büyük komutan, devrimci ve devlet adamı Atatürk’ün gönüllerdeki erişilmez yeri değişmeyecek, O’na duyulan sevgi ve saygı hiç eksilmeyecektir.

Atatürk’ü anlayan, düşüncelerindeki derinliği kavrayan, aklın ve bilimin yol göstericiliğinde yaşamını biçimlendiren kuşaklar yetiştirerek, ihtiyaç duyacakları özgüven ve inanca sahip olmalarını sağlamaktır.Cumhuriyetimizin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanımız Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ü aramızdan ayrılışının 75. yıldönümünde bir kez daha saygı, minnet ve şükranla anıyoruz. Ruhu şad olsun.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 75’inci yılı dolayısıyla tüm yurtta ve bölgemizde tören düzenlendi.

Karabük’teki Yenişehir Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törende Vali İzzettin Küçük, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Samit Tokmak, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile sivil toplum kuruluşları çelenk sundu.

09.05’te saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından bayraklar yarıya indirildi. Tören, Vali Nafiz Kayalı Gençlik Merkezi’nde düzenlenen “Atatürk’ü Anma” programıyla devam etti. Safranbolu ilçesin de tören düzenlendi.

 

 

KARABÜK 10 KASIM TÖRENLERİNDE GENÇLİĞİN ATAMIZA VERDİĞİ YANIT..

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO