Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAKAN TUNÇ’TAN ÖZKAN ÇETİNKAYA’NIN PROJELERİNE TAM DESTEK

  Karabük Adalet Sarayı’nın

 

Karabük Adalet Sarayı’nın yapımı başlıyor

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya’nın proje tanıtım toplantısına katılan Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Çetinkaya’nın Gar Park Projesini destekledi. Bakan Tunç Karabük Adalet Sarayı’nın da başlandığının altını çizdi.

Tunç, “Gar Park çok güzel bir proje. O zaten tek başına o hayata geçse Karabük’te Karabük bambaşka bir güzelliğe kavuşacak. Ve o gar parkın hemen yanında da Adalet Bakanlığı’na tahsis edilen 21 bin metrekare alan var ve orada bir proje çalışmalarını başlattık.

İnşallah önümüzdeki günlerde proje tekliflerini alacağız ve Karabük’e yakışır ve o gar parkla bütünleşecek o meydanla bütünleşecek mimaride adaletin de vatanına yakışır bir adalet sarayını inşallah kazandıracağız” dedi.

“Karabük’ü Karadeniz’e bağlayan yol projenin takipçisiyiz”

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya’nın Yenişehir Vali Nafiz Kayalı Gençlik Merkezinde gerçekleştirilen proje tanıtım toplantısında konuştu.

“Projeyi hayata geçirmek için yoğun gayret göstereceğiz”

Karabük’ü Karadeniz’e bağlayan yol projesini hayata geçirmek için önümüzdeki süreçte yoğun çaba sarf edeceklerini belirten Tunç, “Karabük demir-çeliğin başkenti. Karabük, Zonguldak, Bartın daha önce tek bir vilayetti. Sonrasında ayrı ayrı yollarımıza devam ettik ama gönüller bir oldu. Ortak projelerimiz var bu ortak projelerin hayata geçmesi için de çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

En başta Karabük’ü Karadeniz’e bağlayan yol projemiz yatırım programımızda. Karabük, Safranbolu-Bartın duble yolunun yapılmasıyla ilgili olarak hem Özkan kardeşimiz Belediye Başkanı olduğunda daha çok bastıracak inşallah hem de milletvekillerimizle beraber biz o projenin takipçisiyiz.

Çünkü Karabük’ümüzü sahile ulaştıracak Amasra ile Karabük’ü ve Safranbolu’yu bütünleştirecek önemli bir yol projesi. İnşallah onu hayata geçirmek için de önümüzdeki dönemde yoğun bir gayret göstereceğiz.” ifadelerini kullandı.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO