Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAKKA BİR TEK O PROJEYE ONAY VERDİ

Safranbolu Turizm İşletmecileri Derneği,

Safranbolu Turizm İşletmecileri Derneği, Safranbolu da Turizmini çeşitlendirmek ve geceleme sayısını arttırmak için Batı Karadeniz Kalkınma Ajansına   (BAKKA)  yazılan teknik destek projesi sivil toplum (STK) örgütleri içinde Karabük’te tek kabul gören proje oldu.

“Mantar Ekoturizmi Danışmanlığı” başlığı ile hazırladığımız projemizde; şehrimizin mantar zenginliğini ve çeşitliliğini, mantar sezonu ile birlikte kayıt altına alarak yerelde sertifikalı eğitimler vermek, mantar toplama sezonunda etkinlikler ile şehrimize yeni misafir çekmek, workshop lar ile misafirlerimize deneyimler yaşatmak ve bu sayede Gastronomi Turizmi ile misafir ve geceleme sayısını arttırmak için hazırlanmış bir proje olduğu öğrenildi.
Ayrıca dernek Genel Sekreteri Mehmet Çetin, “15-17 Nisan 2024 tarihleri arasında Safranbolu’nun Gastronomi Turizmine katkısı büyük olacak bir buluşmaya ev sahipliği yapacağız. Derneğimizin Başkanı Şebnem Urgancıoğlu’ nun başkan yardımcılığı görevini üstlendiği TÜRSAB (TÜRKİYE SEYAHAT ACENTALARI BİRLİĞİ) GASTRONOMİ İHTİSAS BAŞKANLIĞI nı oluşturan uzman turizmciler  Gastronomi İnfosu gerçekleştirilerek şehrimizin yerel lezzetleri ile buluşturulacaktır.” dedi
Web Tasarım & SEO: Best4SEO