Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAŞ “ELİMİZDEN GELENİ YAPARIZ”

    Eskipazar’lı ,

 

 

Eskipazar’lı , Kardemir çalışanları Eskipazar Belediye Başkanı Dursun Baş’ı ziyaret ederek vardiya konusunda destek istediler.

 

BAŞ “ELİMİZDEN GELENİ YAPARIZ”

DSC_0554

 

Kardemir çalışanları yaşadıkları servis problemi nedeniyle Eskipazar  Belediye Başkanı Dursun Baş’ı makamında ziyaret ederek destek istediler. Ziyarette Ak Parti İlçe Başkanı Rıfat Yaman’da yer aldı.

Eskipazar İlçesinden  Kardemir’de çalışan personeli taşıyan vardiya otobüsünün işveren tarafından kaldırılmasının ardından yaşadıkları sorun ve sıkıntıları Belediye Başkanımız Dursun Baş ve Ak Parti İlçe Başkanı Rıfat Yaman’a aktaran  Kardemir çalışanları servisle ilgili işverenin servis ücreti adıyla ödemiş olduğu ücretin çok düşük olduğunu, kendi ceplerinden ödedikleri bedelin daha ağır olduğunu ifade ederek konuyla ilgili destek istediklerini belirttiler.

Belediye Başkanı Dursun Baş’da konuyla ilgili işverenle görüşüleceğini ve Kardemir çalışanlarına gerekli desteğin verileceğini belirterek, “Gerek işveren gerekse sendika ile görüşüp sıkıntınızı gidermeye çalışacağız. Kardemir neticede özel bir sektör ama elimizden geleni yapacağız. Daha önce göstermiş olduğumuz ilgi ve alaka gibi yine sizlerle birlikte olup konuyla yakından ilgilenip takipçisi olacağız.” dedi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO