Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başbakana Verilen Son Anket!

Beşir Atalay’ın sunum yaptığı

kgündem

Beşir Atalay’ın sunum yaptığı toplantıda son kamuoyu araştırmalarının sonuçları da paylaşıldı.

Buna göre;

AK Parti’nin oy oranının yüzde 48-50,

CHP’nin yüzde 23-25,

MHP’nin yüzde 13-15 bandında olduğu belirtildi.

HDP’nin ise yüzde 8-9 aralığında kaldığı ve barajı geçemediği bilgisi paylaşıldı.

AK Parti’nin seçim kampanyasına ilişkin hazırlıklar tamamlanma aşamasına geldi. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Beşir Atalay, ARTER Ajans’ın sahibi Erol Olçak ve ekibi tarafından yürütülen çalışmalar hakkında Başbakan Ahmet Davutoğlu ve MYK’ya, görseller eşliğinde kapsamlı bir sunuş yaptı.

AK Parti’nin seçim kampanyasında, “Hep Birlikte Yeni Türkiye” ve “Yeni Türkiye için yeni Anayasa ve başkanlık sistemi” sloganları ön planda kullanılacak. AK Parti’nin milletvekili aday listesinde Türkiye’nin her renginin yer alması planlanıyor.

Bu kapsamda listede Türk, Kürt, Arap, Laz, Roman, Alevi, Sünni ayrımı yapılmadan isimlere yer verilecek ve meydanlarda “Biz hep birlikte Türkiye’yiz” sloganına işaret edilecek. Özellikle İzmir, Aydın, Diyarbakır gibi muhalif partilerin etkili olduğu yerler konusunda bizzat Davutoğlu’nun özel bazı isimlerle görüşmeler yürüttüğü belirtiliyor.

Ayrıca; Üç dönem kuralına takılan 70’e yakın isme özel bir etkinlikle teşekkür edilmesi kararı da alındı.

Aralarında Bülent Arınç’tan Cemil çiçek’e, Ali Babacan’dan Mehmet Ali Şahin’e, Haluk İpek’ten Bülent Gedikli’ye kadar partinin önde gelen yöneticilerinin de olduğu isimlerle bir organizasyon yapılacak.  Aday belirleme çalışmalarında ise tüm bu isimlerden “partinin akilleri” olarak görüşleri alınacak ve bu isimlere özel plaket verileceği belirtildi..

anigif

Web Tasarım & SEO: Best4SEO