Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAŞKAN ALTUNTEPE VE YÖNETİM KURULU TOBB BAŞKANINI ZİYARET ETTİ

Safranbolu Ticaret ve Sanayi

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Erol Altuntepe, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hüseyin Yalçın İsmail Hayri Boyacı Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Namal, Eyüp Öztürk Fehmi Erdoğan, Genel Sekreter Ömer Tüfekçi ve Akreditasyon Sorumlusu Yasin Dikmen, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Yönetim Kurulu Başkanılığına seçilen Erol Altuntepe‘yi tebrik ederek çalışmalarına başarılar diledi ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Olarak her zaman yanımızda olduğunu dile getirdi.

Başkan Altuntepe; “ Yeni oluşan yönetimimiz ile birlikte Birlik Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ettik,kendisi her zaman olduğu gibi bizleri çok güzel karşıladı ve tüm taleplerimşzi dinledi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sn.Hisarcıklıoğlu her zaman Üyelerimizin hak ve menfaatlerini her kulvarda en iyi şekilde korumaya çalışmaktadır. Kendisine bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. Bizde hedeflerimizden, projelerimizden bahsettik. Safranova tesisimizin hasadı olan safran ve lavanta yağımızın tanıtım ve sunumunu yaptık,kendileri büyük ilgi gösterdi;ve proje kapsamında yapılan çok amaçlı binamızın açılışına davet ettik. En kısa sürede eksiklerimizi tamamlayarak açılışını Birlik Başkanımız ile gerçekleştireceğiz. Bir kez daha bizlere göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı şahsım ve Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası adına teşekkürlerimi sunuyorum.”dedi.