Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAŞKAN BAŞ OYNADI-OYNATTI..!

    Eskipazar Akkaya

 

 

Eskipazar Akkaya termal projesi adım adım yol alırken Eskipazar belediye başkanı Dursun Baş projenin uygulanabilirliğini ispat edercesine belediye personeli ile termal başında halay çekti.

 

 

 

AKKAYA TERMAL PROJESİ

ÖNÜNDE BAŞKAN BAŞ,

OYNADI VE OYNATTI 

 

akkayam5

 

 

Göreve geldiği günden itibaren AKKAYA Termal projesi için projeler üreten ve bölgeye kazanımı için büyük  uğraşlar veren Eskipazar Belediye Başkanı Dursun BAŞ , projenin uygulamada ki hızını gördükçe sevincini oynayarak gösteriyor.

 

Bayram kutlamalarında konu ile ilgi övgü dolu sözler ifade eden Karabük Milletvekili ve Ak parti Genel Başkan Yardımcısı M.Ali ŞAHİN ; “ Birçok hizmetler üretildi. Şu anda üretim aşamasında olan proje çalışmaları ve devam eden başka yatırımlarımız da var. Asıl bizleri ve sizleri heyecanlandıran Akkaya Termal projesi. Bu konuda Belediye Başkanımız Dursun Baş’a teşekkür ederim. Bunu adeta bir sevda haline getirdi. Kendisi için değil Eskipazar için, Eskipazar’ın gençleri için. Bu proje ile ilgili çok ciddi adım atıldı. Sanıyorum yakın bir zamanda proje başlayacak. Belki firma devre mülkleri satarak halka açmaya başlayacak. Akkaya termalden ilk devre mülk alacak kişilerden birisi de benim. İnanıyorum Karabük ve Eskipazar’da yaşayan, gurbette yaşayan kişilerde devre mülk alacak. Akkaya termal bittiğinde bırakın burayı çevre illerden ve ilçelerden bile çalışmaya gelenler olacak. Eskipazar’ın tarihini döndürecek ve değiştirecek bir projedir. Sayın Başkanımıza teşekkür ediyorum bu projede büyük payı var. Çözümü için bizlerde Ankara’da yardımcı olduk. Akkaya Termal, Karabük ve Eskipazar’da gerçekleştirmek istediğimiz büyük ve önemli bir projeydi. Bu proje hayata geçtiğinde gurbette çalışan Eskipazarlılar geri gelecek, gelip burada çalışacaklar, Eskipazar’ın nüfusu artacak.”  Demişti.

 

Projenin uygulamaya adım adım geçmesi ile birlikte personeli ile bir piknik yapan Başkan Dursun BAŞ  Akkaya Termal projesinin uygulamaya alınacağı tesisler önünde halay çekip oynadı.

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO