Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAŞKAN KÖSE; RAMAZANI KUTLADI, MİSAK-İ MİLLİYE RAMAZAN ÇADIRINI KURDURDU

Safranbolu Belediye Başkanı Mimar

Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse, Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Köse mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Ramazan huzurun, bereketin, birlik ve beraberliğin sevgi ile çoğalmasının mübarek ayıdır. 11 ayın sultanı, komşu evinde kaynayan çorbanın hatırı, garip kalmışa duyulan empatidir. İçtiğimiz suyun kıymetini anladığımız, soframızın kalabalığına sevindiğimiz, yuttuğumuz ilk lokmada Allah’a şükrettiğimiz mübarek Ramazan-ı Şerif hoş geldi, sefalar getirdi.

Kimsesizlere kimse olmanın, açılan kapılarda dost bulmanın, sofrası olmayana sofra kurmanın verdiği mutlulukla bir adım daha Yüce Yaradan’a yaklaştığımız bu mübarek ayda; açtığınız oruç kabul, böldüğünüz ekmek bereket, yudumladığınız su şifa, ettiğiniz dualar kabul olsun. Ülkemiz ve Dünya’da açlık, yoksulluk, hastalık, kavga, dar boğaz, savaş, merhametsizlik ve sevgisizlik son bulsun.

Ramazan ayının başta Safranbolumuz olmak üzere ülkemize ve tüm İslam Alemi’ne hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Ramazan ayımız mübarek olsun.”

Öte yandan Safranbolu Misak i-Milli meydanına kurulan Ramazan Çadırına ilgi yoğun oldu. İftar sonrası ise çeşitli etkinlikler ile Ramazan eğlenceleri gerçekleştirmemeye başladı

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO