Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Köse Yaşlılar Haftası’nı Aktif Yaş Alma Merkezi Üyeleri İle Birlikte Kutladı

18-24 Mart Yaşlılar Haftası

18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısı ile Safranbolu Belediyesi tarafından Aktif Yaş Alma Merkezi üyelerine iftar programı organize edildi. Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse programa katılarak tüm yaşlı bireylerin haftasını kutladı.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Safranbolu Belediyesi’nin aktif yaş alma merkezi üyeleriyle yaşlılar haftası kapsamında düzenlenen özel iftarda buluştu. Köse, etkinlikte katılımcılara hitaben, yaşlıların toplumun değerli bir parçası olduğunu vurgulayarak onların deneyim ve bilgilerinden faydalanmanın önemini vurguladı. Köse, iftar programında, birlikte yapılan etkinliklerin yaşlıların sosyal hayatta aktif kalmasına ve ruhsal olarak güçlenmesine katkı sağladığına dikkat çekti.

Katılımcılarla yakından ilgilenen Başkan Köse, onların talep ve önerilerini de dinleyerek, belediye hizmetlerinin yaşlıların ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarla devam edeceğini belirtti. Program boyunca sıcak bir atmosferde geçen buluşma, yaşlıların toplumla bütünleşmesine ve değerlerinin takdir edilmesine önemli bir katkı sunarken, sanatçı Ömer Günday’ın seslendirdiği türküler eşliğinde katılımcılar iftar programının ardından doyasıya eğlendi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO