Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Köse’nin 18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Deniz Zaferi Mesajı

Safranbolu Belediye Başkanı Elif

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse 18 Mart Çanakkale Zaferi münasebeti ile bir mesaj yayınladı.

Başkan Köse mesajında şu görüşlere yer verdi; “Tarih boyunca istiklal ve bağımsızlığımızı, milli birlik beraberliğimizi her şeyin üstünde tutan ve bu uğurda büyük bedeller ödeyen kahraman milletimiz, hiçbir zaman esaret altında yaşamayı kabul etmemiş, canından kıymetli vatan topraklarını, canı pahasına da olsa korumasını ve değerlerini bu günlere kadar getirmesini bilmiştir.

Vatanımızı ve bayrağımızı hayatlarını hiçe sayarak bu günlere getiren şehitlerimiz, milletimizin vatan toprakları üzerinde birlik ve beraberliğinin güvencesi olarak sonsuza kadar gönlümüzde yaşamaya devam edecektir. Bizler de bu bilinçle birlikte, şehitlerimizin bizlere canlarına mal olmuş emanetine kararlılıkla sahip çıkarak, ülkemizi bilinçli bir şekilde geleceğe taşımak için çalışacağız. Dahili ve harici tüm sıkıntılara göğüs gererek, demokrasi ve bağlılık ile birlikte geleceğimize de sahip çıkacağız.

Bu sebeple 18 Mart Çanakkale Zaferimizin 105. Yılında huzur ve güven içerisinde yaşadığımız bu vatan topraklarını bizlere emanet eden şehitlerimize rahmet diliyorum.”