Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Vergili Bakanlara Sitem Etti

  “Diyarbakır’da Osman Baydemir ile

 

“Diyarbakır’dOsman Baydemir ile görüşmek isteyen

bakanlarımızın şimdiye kadar Karabük Belediyesini

ziyaret etmek için lütfetmediler.”

 

DSC_0045

 

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Şirinevler Sosyal Yaşam Merkezi’nin açılış töreninde yaptığı konuşmada, belediye başkanlığı döneminde birçok Bakan’ın Karabük’e geldiğini fakat hiçbir Bakan’ın Karabük Belediyesi’ni ziyaret etmediğini söyledi.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Karabük’e gelen bakanların belediyeyi ziyaret etmediği sürece hiçbir bakanı karşılamama kararı aldığını söyledi.

Başkan Vergili, Karabük’ü ziyaret eden hiçbir Bakan’ın şimdiye kadar Karabük Belediyesi’ni ziyaret etmediğini, Belediyeyi ziyaret etmeyen hiçbir Bakan’ı karşılama kararı aldığını belirterek şunları söyledi; “Öncelikle Şirinevler’de oturan vatandaşlarımıza mahalli seçimlerde vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyorum. Bu yapmış olduğumuz 14. sosyal yaşam merkezimiz. 14 tane sosyal yaşam merkezi yapmak Türkiye’de bir rekordur. Fakat böyle hizmetler yaparken taktir edilmekten yoksun bırakılıyoruz. Şirinevler’e bir hastane yapıldı bu hastanenin faaliyete geçmesini için yollarını yapan, köprüsünü açan Karabük Belediyesidir. Osman Baydemir ile görüşmek isteyen bakanlarımızın şimdiye kadar Karabük Belediyesini ziyaret etmek için lütfetmediler. Karabük Belediyesinin karşında bulunan AKP binasına çıkıp, Karabük Belediyesi ne yapıyor diye merak etmediler. Merak etseler onlar için çok büyük sıkıntı olacak. Biz hep bekledik bir gün belediye binasına çıkarlar diye ama hiç kimse beni ziyaret etmediği için bende bir prensip kararı aldım belediyeyi ziyaret etmeyen hiçbir bakanı karşılaşamama kararı aldım gitmiyorum da. Karabük Belediyesinin yapmış olduklarını hiçbir şeklide kabullenemeyecekler hazmedemeyecekler. Çünkü bizim bütçemiz belli, imkanlarımız belli bu imkanlarla bu işlerin nasıl yaptığını hayret ediyorlar ve hayret etmeye de devam edecekler. Bu beş yıllık dönemde Karabük’ün hiçbir eksikliği kalmayacak. Hiçbir mahallenin tek bir problemi kalmayacak. Ne söz vermiş isek bu sözleri yerine getirmek için gece gündüz çalışacağız. Seçim zamanı Bayır Mahalledeki hastane kapatılıyor dedik fakat kapatılmayacak diye pankartlar asıldı. Hastane kapatılıyor bakan yıkılıp yerine diş sağlığı merkezi kurulması kararı alıyor. O günde söyleyebilirsin vatandaşını bunu. Bir dahaki dönem belediye başkanlığını kesinlikle aday değilim. Bizim işimiz Karabük’ün eksikliklerini tamamlamak ve Karabük halkının duasını almaktır” dedi