Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAŞKAN VERGİLİ BASINLA DONDURMA YEDİ

    BUGÜN KARABÜK

 

 

BUGÜN KARABÜK BELEDİYESİ TARAFINDAN YAPILAN DUYURUDA  ” SAYIN BASIN MENSUPLARI , BAŞKAN ŞU AN SİZİ MAKAMINDA BEKLİYOR” ŞEKLİNDE MESAJ SONRASI KARABÜK BELEDİYESİ MAKAMINA GİDEN MUHABİRLER FARKLI BİR SÜRPRİZLE KARŞILAŞTILAR.

 

 

 

BAŞKANDAN MUHABİRLERE

 DONDURMA İKRAMI

 

baskan_vergili_2

 

Karabük Belediye Başkanı bugün medya muhabirlerini makamına çağırarak dondurma ikram etti.

Başkan Vergili muhabirlerin sorularına da cevaplar verirken, şu an Belediye başkanlığını tarafsız yaptığını ve siyaset yapmadığını belirterek ” Zamanı sırası gelince hangi konularda niçin eleştirildiğini basın mensuplarının gözlerinden kaçan hangi eksiklerin olduğunu , açıklayacağım, ” dedi.

Bir muhabirin  Kemal Oyman mevkinde bulunan asfalt şantiyesi yanında ki resmi kurumların çalışan memurlarının katran malzemesinden dolayı rahatsızlıklarını dile getiren bir dilekçeyi imzaları ile birlikte ilgili makamlara sunarak şikayet ettiklerini sorması üzerine başkan Vergili ” Yok öyle bir şey ” dedi.

Kütüphane Müdürlüğü bitti neden hizmete açılmıyor sorusuna da Vergili ; ” Biz işlemlerimiz tamamladık ancak Kütüphane Müdürlüğü teslim almadı bekliyoruz ”  şeklinde açıklamalar yaptı.

Başkan Vergili,  mahallelerde yapılan park ve sosyal yaşam merkezlerinin vatandaşların sosyalleşmesi için çok önemli bir etken olduğunu söyleyerek  ”  Bu alanlar İnsanların toplandığı ve eğitim gördüğü yerler haline geldiler. Biz 4,5 yıldır ilimizin yaşam standartlarını yükseltmeye çalışıyoruz. Bizim 200 milyon dolarlık bütçelerimiz olsa kentsel dönüşüm de yapabiliriz. Bizim bütçemiz memur ve işçi maaşlarını karşılayabilecek bir bütçedir. Alt geçit, dolmuş durağı, kütüphane yaptık. Kent meydanımızı bitiriyoruz. Ticaret merkezi yaptık. Sosyal yaşam merkezleri yaptık, yapıyoruz. Köprü, kule asansör, yatay asansör ve yürüyen merdiven yaptık. Altyapı  yüzde 75 yeniledik. Hal yaptık. Spor vadisi yapacağız. ” şeklinde açıklamalar yaptı.