Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Vergili’de Esnafları Geziyor

MHP Karabük Belediye Başkan

MHP Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili, Karabük halkına ve esnaflara ziyarete devam ediyor.

Her gün düzenli olarak esnafları ve vatandaşları ziypagearet eden Başkan Rafet Vergili, Onel AVM esnaflarını tek tek ziyaret ederek sohbet etti ve karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Rafet Vergiliye gezilerinde Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İl Yönetimi ve Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman eşlik ederken, sabah erken saatlerde başlayan tempolu çalışma akşam geç saatlere kadar sürüyor.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Onel AVM esnafları, kendilerini ziyaret eden Belediye Başkanı Vergili’ye Karabük’e yapılan hizmetlerden ötürü teşekkür ederlerken, özellikle kent genelinde ve Kemal Güneş Caddesinde gerçekleştirilen alt yapı, üst yapı, çevre düzenleme ve kapanan caddenin çalışmalarının kendilerine büyük katkı sağladığını ifade ettiler. “Belediye Başkanımızın bu gelişimdeki katkısını görüyor kendisini destekliyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz” şeklinde konuştular.

Gittiği yerlerde vatandaşların hatırını sorup, sohbet ederek sorunlarını dinleyen Başkan Rafet Vergili Karabük’te çok güzel gelişmeler olduğunu belirterek şunları söyledi; “Bizler Allah’ın izni ile halkımızın teveccühü ile bu meşakkatli göreve geldik. 5 yıldır Karabük’te yaptığımız hizmetlerle şehrimizin çok önemli sorunlarını çözüme kavuşturduk. Şehrin çehresini değiştirdik. Çok büyük projelere imza attık. İnşallah bundan sonrada halkımızın layık olduğu en güzel hizmetleri gerçekleştirerek Karabük’ü daha modern bir şehir yapmanın gayretinde olacağız. Karabük’ü daha yaşanabilir bir kent yapmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu hedef için esnafımız ile sürekli olarak iletişim halindeyiz. Karabük her geçen gün büyüyor ve gelişiyor. 5 yıllık görev sürem boyunca daima esnafın yanında ve hizmetinde olduk. Kemal Güneş Caddesi esnafının daha fazla iş yapabilmesi, kentimizde daha fazla yürüyüş alanı oluşması konusunda Kemal Güneş Caddesini esnafımızın isteğiyle araç trafiğine kapattık ve çok güzel bir görünüme kavuşturduk” dedi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO